Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 21 évesen nem találok a...

21 évesen nem találok a boldogságom? Semmitől se vagyok boldog?

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy 15 éves koromba lett depresszióm, és szorongásom, kisebb nagyobb megszakításokkal de sikerült gyógyulnom! 2013 máricus a második szerelmem utána szakitás után bevettem sok xanaxot meg prozacot és azóta, úgy érzem soha senkit nem tudnák szeretni. Egyáltalán nem érdekel semmit, tegnap voltam bulizni, és nagyon unalmas volt. Irigy honajmirigy koncert volt mindenki nevetett csak én voltam pokerface. Szeretnék végre boldog lenni, havonta 1-szer van hogy megjön a kedvem, de az is 1 óra múlva el is megy. Most is folytogat a sírás mert, tegnap is láttam volt barátnőm egy másik srácal. Úgy érzem senki se szeret. Ha csalódok a valóságban egy virtuális világban itthon élem ki magam. 21 éves vagyok és úgy érzem sose leszek boldog. Akkor csak úgy gyógyulhatok meg ha elmegyek orvoshoz? És beszedem a gyógyszereket? gondoltam öngyilkoságra is de túl korai enyi ídősen.

Az a gond hogy túl kedves vagyok igaz?

Anne Shirley szerűen szoktam álmodozni, énis szeretem a természetet! Omega 3 az segithet?



#halál #depresszió #Omega 3 #szeretetthiány.
2014. jún. 22. 09:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mindenap 8 órát dolgozok! Van itthon 6 Macska ! :)

Vissza a jővőbe az egyik kedvenc filmem! :) Néha szeretnék ídőtutazni! :)

Na lépek vissza melóbe ! Majd írok.

2014. jún. 24. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!