Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok pisilni nyilvános...

Nem tudok pisilni nyilvános helyen. Hogyan lehetne ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés
Főleg a munkahelyemen okozza a legnagyobb problémát ez az egész. Hiába kell már nagyon pisilni, egyszerűen nem jön ki, ha senki nincs a wcben, akkoris nagyon sokáig eltart mire a gondolataimat elterelem és sikerül, általában számolgatni szoktam fejben, vagy a csempéket számolom. Ha pedig bennt van más ember is, akkor teljesen esélytelen, nem megy sehogyan sem. Már olyan kellemetlen helyzetekbe kerültem emiatt...Volt sokszor hogy valamelyik kolléganőm eljött velem wcre, ő bement végzett, majd kinnt várt rám közbe beszélgetni akart, én meg pisilés nélkül kijöttem inkább mert nem sikerült. Már egyeseknek feltűnt hogy én mindig 10 percre eltűnők wcre, és azt hiszik így próbálom kerülni a munkát. Már az iskolában is ezzel szenvedtem, de ott könnyebb volt, mert szünetben mindig hatalmas hangzavar volt a lánywcben, és úgy jobban ment.
2014. jún. 25. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Mélylélektani terápiával (hipnózis, KIP, ego-state, regresszió, Rossi, Bradshow, stb.) könnyen megoldható az ilyen probléma.
2014. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!