Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha már 1 hónapja...

Mit tegyek, ha már 1 hónapja nem jutottam el a pszichiáterhez, (szakrendelés sztk) ma mentem volna, de nem volt ott, és így még 1 hetet kell várnom, de nekem sürgősen kell vele beszélni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 16:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
már nincs, de csak Hétfön lesz gyermekpszichiátria (még van 1 hónapom 18ig) meg kedden, addig meg csak felnôtteknek az is délután 14.00ig.
2014. júl. 2. 16:00
 12/22 anonim ***** válasza:
iskolapszichológus nincs?
2014. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
vagy a házi gyerekorvosod?
2014. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

nyári szünet van... :(

háziorvosom a család orvosunk tehát anyu is ôhozzá jár. nah de nem is ez a lényeg, hanem, hogy ô sincs mindig ott, csak az ügyeletre tudok már bemenni ott is...

2014. júl. 2. 18:39
 15/22 A kérdező kommentje:

ma elmentem a dokihoz de kiderült hogy már nem dolgozik ott... aki leváltotta, az meg csak augusztus 1-tol lesz ott. Gyerekpszichiáterhez járok, de most elküldtek a felnôtt ambulanciára, el is mentem, de nem fogadtak, azt mondták, menjek el Szegedre, (Makói vagyok, de itt ugye most a gyerekpszichiáter augusztusig nincs) hát ugye hazajöttem. Nem tudom elmenjek -e.

amúgy 1 hónap múlva leszek pont 18,

augusztus 6-án és akkor már hülyeség lenne

arra az 5 napra menni a

Gyerekpszichiáterhez ha utána már 18

leszek. Viszont most kéne beszélni egy

dokival ...nem tom mit tegyek

2014. júl. 3. 14:57
 16/22 anonim ***** válasza:

ha most beszélnél, akkor sztem menj.

hátha szimpatikus.

2014. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
ismerem az ottaniakat, feküdtem is bent Szegeden a gyermekpszichiátrián, csak nem tudom, hogy mit csináljak, bemenjek -e, mert félek, hogy befektetnek. amúgy anya próbál nekik telefonálni, csak még nem vették fel, mmint a doki nem vette fel, mikor átkapcsolta a portás. Az meg azt mondta, hívjuk vissza késöbb.
2014. júl. 3. 17:00
 18/22 anonim ***** válasza:

Remélem, sikerült velük beszélned, és nem kell befeküdni, ha nem akarsz.

(ha nem vagy ön/közveszélyes, akkor nem tehetik, úgy tudom)

2014. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Sikerült, elmentem este, és bent is tartottak. Most hazaengedtek hétvégére, de vasárnap menni kell vissza.
2014. júl. 4. 17:57
 20/22 anonim ***** válasza:
Hogy érzed ott magad?
2014. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!