Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vannak ismétlödő gondola...

Miért vannak ismétlödő gondolataim a Halál-al kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Furcsa kérdés és nem tudom megmagyaràzni de az utobbi idöbe àllandoan azt érzem,hogy megfogok halni.Borzasztó ezt érezni és ki vagyok akadva magamon honnan jönnek ezek a gondolatok pláne,hogy 27 éves vagyok és mostanàba elég gyakran visszajön.Mi a baj velem ?
2014. júl. 2. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Tényleg meg fogsz halni. Ez a normális.
2014. júl. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem megy normális kerékvágásban az életed és még sok mindent el szeretnél érni, akkor pánikbetegség, azaz beképzeled az egészet.
2014. júl. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket és igen tisztàba vagyok vele ez a normàlis mindenki meghal 1x de én nem akarok még plàne 27 évesen és nem tartom normàlisnak, hogy ilyen gondolataim és érzéseim vannak mi van ha nem kelek fel holnap ?Bàr remélem minél hamarabb megszünnek nàlam ezek a dolgok mert ijesztö.
2014. júl. 4. 01:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!