Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Homofòb vagyok. Nem...

Homofòb vagyok. Nem tehetek ròla. Akaratlanúl felfordúl tőlük a gyomrom. Akkor én miért lennék szemét?

Figyelt kérdés
Arra hivatkoznak ,hogy nem tehetnek ròla. Nos èn is pròbáltam más lenni, de nem megy. Akkor èn szemèt náci lennèk?(barátnőm szerint igen).
2014. júl. 4. 14:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig magadban lerendezed, nem hangoztatod, nem gyűlölködsz nyilvánosan - tehát úgy vagy vele, hogy gusztustalan, ki nem próbálnád, de ha más csinálja, az az ő dolga - addig nem vagy "szemét náci".
2014. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha csendben tűröd akkor nem, viszont, ha elkezded őket piszkálni akkor igen.
2014. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ès, ha csak akkor jön ki belőlem ,amikor nem hangoztatom viszont egy meleg kezdi el verni a mellèt?
2014. júl. 4. 14:50
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt aláìrom ,hogy akkor nagyon ocsmányúl tudok velük beszèlni.csak a barátnőm elkezdett ilyenekkel barátkozni nekem meg örökkè kinyìlik a bicska a zsebemben.Mert kicsit sincsenek tekintettel arra,hogy èn is ott vagyok.barátnőmnek is mondtam,hogy mègegyszer egy lègtèrbe nem akarok lenni ilyenekkel,de folyton rám akarja "szoktatni" ès egyre kevèsbè tudom csukva tartani a számat...
2014. júl. 4. 14:53
 5/16 anonim ***** válasza:

Vélemény és vélemény között is van különbség. Ilyenkor ha szépen, nyugodtan, normálisan elmondod, hogy téged ez taszít, de ha más csinálja, az az ő dolga, és innentől kezdve nem kívánsz erről a témáról tovább társalogni/nem vagy hajlandó ezt hallgatni, akkor az megint rendben van.


Ha egy meleg felszólal, hogy ő meleg, és elege van abból, hogy elnyomják, és te meg felállsz "mocskos bu-zizni" akkor az elítélendő.

2014. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerinted nem pròbáltam szèpen?az volt az eredmènye,hogy jobban erőltettèk,csak hangosan meg ocsmányúl tudtam velük megèrtetni,higy fejezzèk be...
2014. júl. 4. 15:18
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha valaki a nemi hovatartozásával akar kérkedni,elõnyökhöz

jutni,azt messzirõl el kell kerülni! Ez minden csoportra vonatko

zik.Az intelligencia,a megszerzett tudás,az elhívatottság nem ér

már semmit? Rossz hírem van,az ilyen alakoknak! Az érték csak

ebben létezik, ha megfeszülnek akkor is.

2014. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Nekem van egy barátnőm, aki régen épp úgy gondolkodott, mint te, de ma már jól elvan a melegekkel és több meleg is van a baráti körében.

Volt egy nagyon kedves barátom, aki meleg volt. Nagyon jó fej volt, oltári humoros, okos, karrierista, szeretett sportolni, kirándulni, elég sok időt töltöttünk együtt és ez az, ami igazán fontos.

Egy meleg és egy homofób ember vitájában szerintem minden elhangzó szó csak olaj a tűzre, úgyhogy szerintem megéri nem belekezdeni az ilyen jellegű beszélgetésekbe. Próbáld meg úgy felfogni ezt a dolgod, hogy marhára semmi közöd hozzá. A fontos az, hogy ő egy másik ember, egy akárki, aki úgy szereti a mit-tudom-én-mit, mint te, vagy ugyanúgy vélekedtek bizonyos dolgokban. Ez a fontos az ismerős-szintű kapcsolatokban, nem tartozik rád, kit ölel meg, ha hazamegy.

Már csak azért is próbálj meg másképp nézni erre a dologra, hogy még véletlenül se romoljon meg a kapcsolatod a pároddal. Ha ocsmány módon, dühöngve szidod, kritizálod a barátait (akiket akár te is kedvelhetnél, ha túllépnél a “kivel fekszik le és ez fúúúúúj, de gusztustalan” dolgon), azzal nagyon magadra haragíthatod őt.


Sok sikert!:)

2014. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
aranyos vagy utolsó, de a párommal tegnap lett vége a hülyeségei miatt, nem változok .
2014. júl. 9. 21:32
 10/16 anonim ***** válasza:

A szexuális viselkedés nagyon intim ahoz,hogy ezt bárki kiteregesse.

Beszélhetünk itt heterókról,vagy homókról is.Vannak olyan arcok

akik ezt polgárpukkasztásként alkalmazzák.Eredményesen,mert egy

ilyen gusztustalan akcióról még hetekig beszélnek az emberek.

Ez a konkluzió,nem valami mellett,hanem valami ellen foglalni állást,

és hogy a többiek/ a saját nemi gond.-uak is /mit szólnak hozzá

ezek az egyedek pont lesz..ják .Minden a reklám,és ha valaki csak ezt

tudja bemutatni magáról,akkor ezzel szeretne érvényesülni.

2014. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!