Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Homofòb vagyok. Nem...

Homofòb vagyok. Nem tehetek ròla. Akaratlanúl felfordúl tőlük a gyomrom. Akkor én miért lennék szemét?

Figyelt kérdés
Arra hivatkoznak ,hogy nem tehetnek ròla. Nos èn is pròbáltam más lenni, de nem megy. Akkor èn szemèt náci lennèk?(barátnőm szerint igen).
2014. júl. 4. 14:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagy szemét. Normális vagy. Nehogy már a homofóbok legyenek jobban kirekesztve, mint az átlagban egyre provokatívabban viselkedő olyanok!

Normális hogy így érzel. Nem vagy se fasiszta se náci.

2014. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
58%

Szia!Szerintem Nem vagy szemét náci.Tök normális szerintem hogy egy fiúnak/férfinak (nekem is) Felfordul a gyomra ha két férfit csókolózni lát.Szerintem azért mondja a barátnőd hogy náci vagy mert csúnyán beszélsz velük.Próbáld meg, ha nem magadért akkor a barátnődért, Tartsd magadban az indulataidat!A melegeket egész életükben csúfolták, Bántották és ha van egy jó baráti körük akkor annak nagyon örülnek.De ha ott is csúfolják, bántják őket akkor mindenhonnan ki lesznek tagadva.Gondolkodj el ezen.Ha pedig VÉGKÉPP nem megy, mondd meg nekik tisztelettudóan hogy ne elötted szeressék egymást.


C.

2014. aug. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
71%
Nekem felfordul a gyomrom, ha egy nő lesz*p egy pasit. Undorító, de elviselem, pedig az emberek 70-80%-ának ez természetes. De nem fogok rátámadni a fél világra, mert nekem nem tetszik ez a dolog. Próbálom elfogadni, hogy valakinek ez a jó. Ugyanezt ajánlom a melegekkel kapcsolatban. Nem tudom, mit kell úgy kiakadni rajtuk. Te örülnél, ha egy tulajdonságod miatt a fél világ utálna?
2014. szept. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%

A homofóbia betegség.


Te egy meleg emberben pusztán annyit látsz,hogy meleg.

Pedig az csak egy jellemzője.


A barátnőd helyében össze sem jöttem volna egy ilyen emberrel.Ha teljesen ellenkezik az értékrendem másétól nem akarok meggyőzni.Éljen olyannal,akinek az szimpatikus,aki olyan,mint ő.


Attól,hogy nem tudsz róla,nap ,mint nap melléd ülnek a buszon,kiszolgálnak a boltban,ha vásárolsz,vagy esetleg az orvosod,tanárod,alkalmazottad,stb.


Én pl undorodom a pókoktól,de nem várhatom el,hogy ne létezzenek!

Te még nem tanultad meg,hogy a világ nem körülötted forog.

2014. okt. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%
Barátnőd egy hülye liberalista pi.csa. Aki homofób általában férfias is. Én meg örülnék több férfias pasinak.
2015. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hagyjad már ezt a "homofób" szöveget. Eddig az volt a normális, hogy egy férfi egy nővel alkot egy párt és ezután is így lesz. A liberálisoknak egyre fogyatékosabb ötleteik lesznek. lassan már az állatokkal való szex is normális szerintük
2016. nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!