Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 1 hónapja szedek napi 2 szem...

1 hónapja szedek napi 2 szem cipralexet, és még mindig erősödik a szorongás, ahelyett, hogy enyhülne. Mikor kezd javulni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is feltettem anno a pszichiáternek, aki egyetlen órányi személytelen kérdezősködés után írt fel kedélyállapotjavítót és nyugtatót. Amikor feltettem a kérdést hogy miért vagyok még ennél is rosszabbul, az volt a válasza (ilyen idegesítő ártatlankodó hangnemben): "Hát úgy látszik maga azon betegek közé tartozik, akiknél ez a gyógyszer az ellenkező hatást fejti ki."

Többet nem mentem vissza hozzá, sem másik pszichiáterhez SOHA. Erőt vettem magamon és meggyógyultam saját akaratomból.

2014. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Cipralex antidepresszáns, depressziót, pánikbetegséget enyhíthet jó esetben.

A szorongásra pszichoterápia az eredményes.

2014. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sansa Stark válasza:
A Cipralexet szorongásra is adják,többek közt nekem is erre adták,plussz még tàrsult pánikzavarral is. Az elsö héten felerösïtette a szorongást,és csak a mellékhatásait éreztem,kb .a tizedik nap lendītett át,attól kezdve,magabiztosabb voltam,és már nem paráztam ha el kellett mennem itthonról.Pont ma szedem harmadik hete,igaz én reggel egy tablettát . Szerintem mindenképp konzultálj az orvossal mert ennyi idö után már mozdulni kellett volna.
2014. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!