Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki egy szakítás miatt ennyire...

Aki egy szakítás miatt ennyire összeomlik, annak korábban is baja volt?

Figyelt kérdés

a volt barátomnak én voltam az első barátnője, 19 éves koráig még nem is beszélgetett úgy lánnyal, se csók se semmi. elég zárkózott volt és otthonülős. 2 évig jártunk aztán szakítottam vele. szerintem nem volt túl jó a kapcsolatunk, állandó veszekedések, nagyon megbántott rengetegszer, volt, hogy fizikai fájdalmat is okozott... (azért nem ütött meg...)


szakítás után (amit nagyon megnehezített) rettenetesen összeomlott... velem is szakítottak már és én is magam alatt voltam hónapokig, de ez amit ő művel túlzás...


ő is mondta meg a szülei is, hogy öngyilkos akar lenni, pszichológushoz jár, tör-zúz, nagyon sír, nem tud enni, aludni, tényleg komolyan gondolja hogy meg akar halni. (én is mondtam, amikor szakítottak velem, hogy jó lenne, ha nem élnék, mert akkor nem fájna, de nem gondoltam komolyan). volt öngyilkossági kísérlete is.


ő azt mondta, minden tökéletes volt, a gyermekei anyjának akart... pedig amikor jártunk, nem igazán fejezte ki a szeretetét.


én arra gondoltam, hogy nem én vagyok az egyetlen oka az összeomlásnak. itt már lehetett valami korábban is, nem? ő is mondta, hogy előttem nem volt boldog, mert barátai sem igazán voltak.


2014. júl. 10. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Átérzem a srác fájdalmát.
2014. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen, ez nem normális. Valami személyiségfejlődési problémája lehet.
2014. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Magamat elemezgetve arra jutottam, hogy azért nem tudom őt elengedni, mert akkor jöttünk össze, amikor magányos voltam. Bár az is lehet, hogy szimplán ennyire ragaszkodóak vagyunk.
2014. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen biztos, hogy lelkileg nem stabil. Ebbe biztos hogy jócskán belejátszik az, hogy előtte nem volt barátja/társasága (bár hogy melyik az ok, és melyik az okozat, az kérdés. Szerintem inkább azért nem volt neki, mert már akkor sem volt stabil lelkileg. A lelkileg rendben lévő embereknek azért szokott lenni társaságuk.)


Egyértelműen nem csak te vagy ezért a hibás, és ne vedd ezt a felelősséget magadra. Ez egy játszma, ne legyél benne áldozat, neked is jogod van a boldogsághoz. Vannak csodák (megváltozik stb.) de nagyon ritkák.

2014. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!