Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi a fene? Börtön fétis?...

Ez mi a fene? Börtön fétis? Mi tehetek ellene? Izgat a gondolat hogy bezárnak egy cellába, megmondják mit tehetek, figyelnek, megbüntetnek, és nincs privát zónám minden parancsra megy.

Figyelt kérdés

kedvenc fantáziáim fiataloknak fentartott amerikai börtönök, illetve javító nevelők színhelyei.... szoktam nézegetni ilyen lapokat is, és kiverem arra gondolatra, hogy elképzeléem magam egy olyan kis cellában. én magam is nagyon fiatal vagyok. sosem bántottak a szüleim fizikálisan, egyszerűen folyamatosan azzal fenyegettek hogy lepasszolnak egy nevelő intézetnek, és egyszer még el is játszatták valakivel, hogy ő onnan jött, a diri, és hogy ha nem leszek jobb tanuló hármasnál, mert ők figyelnek, akkor az a valaki elvisz, sőt meg is bilincselt, és eljátszotta hogy el akar vinni... akkor halálra rémültem, reszkettem, és valahogy ezután lettek rossz dolgok az életemben, mert ez pont akkor történt amikor éppen csak beléptem a kamaszkorba...


mit tegyek?


18f


2014. júl. 15. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha dolgozni fogsz ezt az élményt biztosan megtapasztalod: "megmondják mit tehetek, figyelnek, megbüntetnek, és nincs privát zónám minden parancsra megy". Tehát ha ez a helyzet nekem bejönne biztos nem akarnék ettől a képességemtől megválni. Sok frusztrációtól kímélhetném meg magam.
2014. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
Nefélj egy igazi börtönben egyből elfelejtenéd a fétiseidet, egy fél nap után már kikívánkoznál.
2014. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!