Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségem van de már...

Pánikbetegségem van de már nem szedek rá gyógyszert, ezt orvosi alkalmazási vizsgálaton közölni kell?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orvosi alkalmazási vizsgán nem az ellenségeid ülnek. Igyekeznek kiszűrni, hogy alkalmas vagy e egy adott beosztás ellátására. Nos ha nem mondod el, és rádtör adott esetben, akkor mit mondasz? Most kaptad el?
2014. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, különben nemcsak a munkáltatódat vágod át, de magadat is pocsék helyzetbe hozod.


Ha pánikbetegséged VAN, akkor arra KELL gyógyszer, vagy kell pszichoterápiás kezelés. Különben előbb-utóbb visszajön, és nem tudhatod, hogy mikor tör rád.

2014. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ugyan. 6 éve vagyok pánikbeteg (20 éves vagyok), nem fogok gyógyszert szedni, mert nem vagyok gyenge. havonta 3-4 rohamom van, javarészt este, tehát nem befolyásolja a dolgaimat, ha meg éppen lefoglalom magam valamivel (pl munkával), nem is jön elő. persze a rohamok nagyon rosszak, de 2-3 óra alatt teljesen le tudom küzdeni. az egyetlen dolog amit szoktam ellene, hogy citromfű teát iszok a rohamkor, mert jó hatással van rám. de utálom hogy egy csomóan azt hiszik hogy ezzel rohangálni kell az orvoshoz meg gyógyszert kell szedni. nem. meg kell tanulni kezelni, és ha 14 évesen is sikerült, akkor felnőtt embereknek is menni fog.
2014. aug. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!