Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ez 18 évesen?

Normális ez 18 évesen?

Figyelt kérdés

Szinte egész nap a gép előtt ülök és wowozok, sokszor annyira belemélyedek a játékba hogy nem érdekel semmi, idegesít ha hozzám szólnak, csak bambulok a képernyőre.

Előfordul, hogy hajnali háromig fent vagyok és játszok.

Néhanapján eljárok futni, vagy kiülök a medencébe 1 órára, esetleg haverommal el megyek sétálni, pénteken városba, bulizni, iszogatni.

De mégis a nap legnagyobb, majdnem teljes részét a játék, a számítógépezés tölti ki, főleg hétköznap.

Igaz hogy nyár van, de sokan ilyenkor dolgoznak, kresszeznek, nekem meg nincs kedvem hozzá, amúgy is jövőre érettségi az elég munka lesz.

Anyámék is idegesek hogy egész nap, hajnalig a rohadt gép előtt ülök, és másnap délután kelek fel.

Kicsit rossz érzésem van, hogy szinte nem csinálok semmit és ez másokat is idegesít. Nehezen veszem magam rá dolgokra, sokszor rosszul esik emberek közé menni.


2014. júl. 17. 08:52
 1/1 anonim válasza:

Manapság nem mondanám nem normálisnak, mert nem vagy így egyedül ezzel, ettől függetlenül egyáltalán nem helyénvaló. Nem egészséges, nem tesz jót. Nem csak az elmédnek, ami bárki bármit mond, butul, számítógépezés közben, főleg játék közben, a testednek is. Izmaid elsorvadnak, helytelen testtartás következtében gerincproblémáid alakulhatnak ki.


Tehát a megoldás, kevesebbet kell gépezni, mellette mozogni kicsit, akár otthon is. Az jó, ha eljársz haverokkal ide oda, mert kell a társasági élet is. Akár tanulgathatsz is ha van kedved, vagy ha szeretsz olvasni azt. Ha már nem dolgozol. Még lenne 1 hónapod dolgozni a nyáron, ha gondolod kereshetsz munkát a közelben ha van, és elmehetsz. Diákszövetkezeten keresztül. Általában ezek nem álommunkák, de a hónap végén amikor küldik a fizut nem rossz. Ha kevés napot is vállalsz minimum egy 20-30 ezret összeszedhetsz egy hónap alatt. Az meg ha másra nincs is szükséged, befizetheted a WoW-ot, márha eredetin nyomod.


*Egyébként eredetin én is kipróbálnám, de ezer dolog van, amire jobban kell a pénz, meg most jelenleg időm sincs. Még a Catát sem láttam.

2014. júl. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!