Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a legkevésbé ártalmas...

Melyik a legkevésbé ártalmas antidepresszans?

Figyelt kérdés
3 hónapja halogatom,hogy elkezdjem szedni,mindennel probálkoztam amit ajánlottak helyette,de nem javulok. A dokim sertralint irt fel. Sok rosszat olvastam rola. Hipochondervagyok és pánikbeteg,szorongassal. Még a gyogyszertol is szorongok. Mit tegyek? Elhizni sem szeretnek,az meg plusszban nem hiànyzik.
2014. júl. 22. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Az, ameyiket be sem veszed.


A gyógyszer első körben jó tűzoltásként, de utána ha a dokid nem foglalkozik veled (azaz nem terapizál), akkor nagyon gyorsan keress egy másikat.


Elhízni sajnos el fogsz, az biztos. Ha szténiás vagy, és nem szetretsz enni, akkor kb. egy évben számítsd 6-8 kg-t, ha hízékony vagy és még ennyi is szeretsz, akkor három-négy hónap alatt számíts 25-35 kg súlygyarapodást.


Nem, nem beszélek mellé. Tapasztalat.

2014. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bárzsing ***** válasza:
Én hízékony vagyok, és mégis fogytam a Cipralex mellett. Szóval semmi sem szentírás. Egyébként az antidepresszánsok az összes többi gyógyszerhez képest (szívgyógyszerek, stb.) enyhébb és kevésbé veszélyes mellékhatásokkal rendelkeznek. Persze a szorongásos bajok leginkább terápiával kezelhetőek, de bizonyos esetben szükség van gyógyszerre, hogy a terápiát effektíven el lehessen kezdeni.
2014. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az egyénfüggő, hogy hízol e tőle. Én is szedek antidepresszánst, de egy dekát nem híztam, pedig hízékony vagyok, ha nem figyelek oda.
2014. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit neked felírtak, az elég kevéssé ártalmas. Örüljél neki, hogy csak ezt kell szedned. Viszont ha nem szeded, az állapotod romlani fog, és akkor már egy erősebb szert fognak felírni. Már rég túlestél volna az egészen, ha rendben beszeded. A hízás meg egyenesen nem igaz. Akik elhíznak, az mind a kajától van, és nem a gyógyszertől.
2014. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat. Beta blokkolot szedek es xanaxot. Mivel hipochonder vagyok,félek a mellekhatasoktol.
2014. júl. 22. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!