Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire megengedett, hogy a...

Mennyire megengedett, hogy a pszichológus mászkáljon terápia alatt?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy hirtelen fölpattan ablakot nyitni, vagy már úton van a pohár víz felé és akkor veti oda, hogy kiszáradt a szája.
2014. júl. 28. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen.
2014. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A pszichológus is ember. Teljesen normális, hogy nem ül vigyázzban egész kezelés alatt.

Ha úgy érzed ettől kevesebb figyelmet kapsz akkor beszéld meg vele a dolgot. Itt szerintem benned van a hiba nem a dokiban.

2014. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha zavar, nyugodtan szólj neki. te vagy a kliens, te fizeted, jogod van megbeszélni vele. Én azt tanultam, ha a terapeuta feláll, kimegy megszakítja az elfogadó figyelmet. Lehetősége van ezekre az ülés kezdete vagy vége felé, főleg, ha nem futószalagon egymásnak adják a kilincset, ami nem túl profi dolog, mert nincs ideje áthangolódni.
2014. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"megszakítja az elfogadó figyelmet"

Nekem is határozottan ez az érzésem.. Főleg, mikor beszélek és hirtelen felugrik. Akkor semmi problémám nincs, ha fölvezeti, hogy ezt, vagy azt szeretné és utána végrehatja. De amikor csak önkényesen intézkedik, az határozottan bántó.

2014. júl. 29. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!