Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy leküzdjem a...

Mit tegyek hogy leküzdjem a depressziómat és az OCD-t?

Figyelt kérdés
Már jó ideje depresszió gyötör és úgy érzem hogy reggel nincs miért felkelnem...:( Ez nagyon elszomorít ami miatt néha nincs türelmem másokkal empatikusnak lennem és előfordul hogy olyat mondok elkeseredésemben ami utána nagyon tud bántani félek hogy megbántom azokat akik szeretnek és ők is így viszonyulnak majd hozzám pedíg én nem akarom őket megbántani csak abban a Pillanatban mégis elkeseredésemben odamondom amit nem is gondolok komolyan...már jopár éve OCD-s vagyok ami az utóbbi 1 évben már szinte elviselhetetlen méreteket ölt :((( ezaz amiért tulajdonképpen a depresszióm is kialakult eleinte pszihológushoz jártam de az nem segített semmit csak a pénzünk ment el rá ...már az öngyilkosság gondolata is megfordult a fejemben de nem merném megtenni szeretnék magamnak valami antidepresszánst feliratni de egyedül nem tudok a szüleimnek meg egyszerűen nem merek beszélni róla hiszen abban az időben amikor még úgymond "jobban" voltam még akkoriban jártunk a pszihológusnál de akkor is éreztem már hogy nem úgy bánnak velem mint azelőtt...

2014. júl. 31. 18:54
 1/1 anonim válasza:

Hány éves vagy?

Ha gondolod írj nekem privit, én nagyon szívesen segítek (már amennyit tudok).

Az öngyilkosság nem megoldás. Semmire.

Mindenképpen meg kell ezt beszélned a szüleiddel, hiszen ez nagyban befolyásolhatja a mostani és a további életedet. Nem szabad ezt hagyni, lépni kell.

2014. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!