Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszerbeteg vagyok? Hogyan...

Automata4477 kérdése:

Kényszerbeteg vagyok? Hogyan szokhatok le erről?

Figyelt kérdés
Állandóan kezet kell mosnom,mert ha érzem hogy egy kicsit tapad az egyik újjam akár vagy valami olyan dologhoz nyúltam ami koszos volt.A gépem egerét és a billentyűzetet is folyamatosan törölgetem,xbox kontrollert,telefonom meg amihez úgy hozzáérek.És persze mindennek rendezetten kell lennie.Mindíg becsukogatom az ajtókat a házban stb.

2014. aug. 2. 21:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kiírni hogy ha youtubezok is akkor is mindíg 720p-be kell mennie minden videónak mert ha nem,vagy ha annál kisseb akkor nem is nézem meg :C Vagy még az is hogy ha bekapcsolom gépem,a windowsal automatikusan induló programokat is vészesen gyorsan ki akarom mindíg kapcsolni
2014. aug. 2. 21:31
 2/4 anonim válasza:
Igen, úgy tűnik. Ez már nem egészséges, amit csinálsz.:) Próbáld meg felfüggeszteni ezeket, ha pedig nem megy, keress fel egy pszichiátert/pszichológust.
2014. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy leírod, egyik kényszered sem betegség még. Engem is idegesít, ha ragacsos a kezem, vagy az egerem. A billentyűzetemet meg apróra szétszedtem, hogy kipucoljam. Az egeret naponta legalább kétszer csutakolom, mert többen használjuk, és én nem szeretem más után fogdozni. Meg amúgy is izzadt ilyenkor az ember keze.
2014. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem orvos mondta, hogy kényszerbeteg vagyok, ezért hátha érdekel a véleményem, bár látom, régi a kérdésed. Én ott kezdtem gyanakodni, hogy minden videónak ugyanúgy kell mennie. A tisztaságmánia még lehet más is, lehet hipochondria, vagy csak lehetsz nagyon rendesen nevelve, vagy lehet tényleg tisztaságmánia, de egy kényszerbeteg nem feltétlenül azért tisztogat, hogy tiszta legyen. Ugyanez igaz a kézmosásra. nem azért mosol kezet 8x, hogy tiszta legyen, hanem mert rá vagy kattanva a 8-asra például. A videó viszont már nagyon gyanús. Nem mindegy, hogy csak nagyon irritál a rossz minőség, vagy JOBB minőségben sem nézed meg a videókat.


Mi lett veled azóta?

2015. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!