Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiások! Ti mivel...

Szociális fóbiások! Ti mivel nyugtatjátok meg magatokat ha rátok tör a pánik?

Figyelt kérdés
Én próbálok racionalizálni, de sokszor ez kevésnek bizonyul.
2014. aug. 7. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Én pl sütök főzök..

Ha a boltban tör rám arra koncentrálok, hogy mit veszek abból mit főzök..

Ha van főzőcske tv-d én régen 4-éve tv-ztem az is nyugtat..

Sütögetni is szeretek főleg pogácsát, és abban ott a sikerélmény is, és engem ez nyugtat..

Ne ijedj meg, nem kell mindent megenni osztogasd el...

Itt a nyár a sok gyümölcs főzzél be, én elmegyek egy szedd magad barackra, és befogok főzni...

Nem hiszed el mennyit segít míg nem próbáltad.. :)

2014. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beveszek egy fél szem Xanaxot. Általában segít. Ha nem, akkor igyekszem valahogy átvészelni a helyzetet és sipirc haza. Mi ez a racionalizálás?
2014. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az, hogy folyamatosan mondom magamnak hogy nincs mitől félnem és próbálok nem magamra koncentrálni. Meg próbálok közös dolgokat keresni magamban és a körülöttem lévő emberekben.
2014. aug. 7. 22:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet első. De se a sütésben se a főzésben nem vagyok ügyes :D És én olyan helyzetre gondoltam, amikor emberek között vagyok.
2014. aug. 7. 22:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Boltban próbálok a bevásárlólistámra vagy a vásárolni valóra koncentrálni és "kizárni" az embereket a tudatomból.
2014. aug. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha hiszel Istenben, imádkozz! Ha szereted Őt, megsegít. Nekem beválik, egyből megnyugszom. :) Ha nem vagy hívő, akkor koncentrálj a testedre, fokozatosan, testrésztől testrészre lazítsd el, figyelj a lélegzetedre, és mondogasd magadban, hogy nincs semmi baj.
2015. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!