Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van akkor, ha egyszerűen...

Mi van akkor, ha egyszerűen az én személyiségem nem képes elbírni a boldogságot, gondtalanságot?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy valahogy nem tudok "belenyugodni" abba, amikor nincs semmi baj. Vannak emberek, akik boldogok, mert az egyszerűségre törekszenek, és képesek elbírni a boldogságot. Én akkor is problémákat gyártok, ha nincs semmi probléma. Az utóbbi éveket (a gondtalan diákéveket) végigaggódtam. Mindig volt valami, amitől szorongtam, általában mások véleményén aggódva. És sosem éreztem elégnek azt, aki vagyok, mindig úgy érzem, már rég előrébb kéne tartanom. Vannak nagy álmaim, és már gyerekként elhatároztam, hogy nem esek abba a felnőtthibába, hogy lemondok róluk és nem veszem őket komolyan, de ezek egyben óriási terhet is rónak rám, mert nagyon nehéz teljesíteni őket. És már egy ideje olyan energiahiányos vagyok, hogy úgy érzem, mintha egy számítógépes játékban lennék, vagy álmodnék.
2014. aug. 19. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagy dolognak tartom, hogy ezt a problémát felfedezted, felvállaltad. Az önismereted javult ezáltal, és arra biztatlak, hogy ne add fel az álmaidat. Energiahiányra pedig jó a sport, vitamin, egészséges-aktív életmód.
2014. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Helyes irány a személyiség fejlesztése
2014. aug. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!