Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan, hogy valakinek...

Létezik olyan, hogy valakinek az egyik antidepresszáns semmit nem segít, egy másik típusú pedig igen?

Figyelt kérdés
Cipralexet szedek több mint egy hónapja depresszióra napi egy szemet, de abszolút semmi változást nem érzek... Ásítozom tőle egész nap, de semmi több. Mellekhatasa más nincs. Kevés az egy szem? Vagy nem jó a gyógyszer?
2014. aug. 27. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Nekem a Trittico és az Aurorix nem jött be, viszont a Cipralex teljesen jó. Lehet, hogy neked pont az segítene, ami nekem nem használt. Ezért van viszonylag sok fajta antidepresszáns forgalomban.
2014. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, hogy létezik. Minden szervezet más. Még ha azt is mondják az orvosok, hogy az mindenkinél hatékonynak bizonyult.
2014. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze.. Van egy ismerősöm akinek több gyógyszer sem segített, sőt az egyiktől agresszív lett. Ha nem működik szólni kell az orvosnak kapsz újat.
2014. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pont a Cipralextől voltam állandóan feszült és ideges (később agresszív), míg az Aurorixtól és Yarocentől mindig majdnem bealudtam.


Igazából még az is előfordulhat, hogy nem a gyógyszer rossz és hatástalan, hanem csak a dózis van rosszul belőve.

2014. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!