Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet kimászni a depressz...

Hogy lehet kimászni a depresszióból?

Figyelt kérdés

2014. szept. 3. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mindenképp szükség van "szakember" segítségére, valamint kellenek megbízhatószemélyek, akiknek "kiöntheted a lelkedet" :) Ha gondolod, esetleg nekem írhatsz! ;)
2014. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak a személyes példámat tudom elírni, elég mély depressziós állapotból jöttem ki. Környezetváltás, önmagad kényszerítése, hogy kimozdulj a komfortzónádból, hogy ha nem tudsz felkelni az ágyból, felkelsz csakazértis, ha nem tudsz kimenni az utcára, kimész csakazértis, minden nap kimész, törölsz mindent az életedből, amit tudsz és tudod, hogy lehúz, agykontrol!!!, meditáció, vitaminok, pozitív gondolkodás! A saját boldogságodért csak te tudsz tenni, senki más. Mondom ezt évek gyógyszerezése után. Eldöntöttem, nem fogok fiatalon gyógyszereken élni, letettem őket és szépen lassan kimásztam a saját erőmből. Nem volt könnyű és sok ideig tartott. De sikerült... Bocsánat, ha valami egészen más választ vártál, de én csak a saját élményeimet tudom megosztani.
2014. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettetek :)
2014. szept. 3. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!