Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes egyáltalán élnem?

Érdemes egyáltalán élnem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 5 hónapban elég zűrös volt az életem de mostanában már csak mint egy robot ugy végzem a munkámat,minden napom ugyamolyan.3 hónapja egyálalán nem is mosolyogtam és ha tehetném soha nem mennék emberek közé.Sajnos nem vettek fel egy jó suliba sem szóval ezért azt kell elviselnem apámtol,hogy egy utolsó k*r*a leszek,anyám meg folyton azt hajtogatja hogy egy kib*szott antiszoc vagyok,barátaim természetesen nincsenek.Röviden ha most megölném magam,semmi se változna.Szerintek érdemes élni ebben az elcseszett világban?

2014. szept. 6. 23:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
15L
2014. szept. 6. 23:54
 2/11 anonim ***** válasza:

basszus, 15 éves vagy, még semmit sem éltél..., hol van elcseszve az életed?

felvettek egy kevésbé jó iskolába, nagy cucc

ha az első évben keményen hajtasz, a 2. évet simán kezdheted egy jobban

de nyilván könnyebb megfutamodni a problémák elől, ahelyett, hogy szembenéznél velük és küzdenél...

2014. szept. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát igen ezt én is tudom de nem az iskola a gond.az csak egy indok amivel belémköthetnek a szüleim.Csak már egyszerűen fáj az élet és nem tehetek ellene semmit mert...őszintén bevallom,megtörtem valahol,valamikor és már nincs szellemi erőm ehhez a küzdelemhez. :(
2014. szept. 7. 00:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó megoldás az ilyen tini szenvelgésre, ha olyan iskolába mész, amihez kollégiumba kell költöznöd.

Nem mennek az agyadra a szüleid, ameddig túl nem lépsz ezen az időszakon és önállóságra is nevel.

2014. szept. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdemes! Na most akkor hazavágod magad? Nem. Na meg akkor mi fas-nak kérdezel ilyen baromságot? Dugd fel az ujjadat magadnak és érezd magad jol egy percig és ne gondolkozz baromságokrol!!!! Puszi a 15 éves pi-ádra!!!!
2014. szept. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Nyaf nyaf.

Az élet nagy problémái.

2014. szept. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocs,hogy terheltelek titeket "az állítólagos problémáimmal"
2014. szept. 7. 00:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérlek szépen, ne engedj a kísértésnek pár év múlva, hogy bölcsész képzésbe vesd magadat.

Akkor még van reményed. Komolyan.

2014. szept. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia, én is antiszociális vagyok, két év úgy telt el eddig a suliban, hogy egyedül álldogálltam a folyósón, vagy játszodtam a telómon.Természetesen ez az év is így telik, nincsenek a suliban barátaim, minden órán egyedül ülök, és emellé még a többiek szivatásait is el kell viselnem.De az a tudat boldogabbá tesz, hogy minden nappal kevesebb és fele már el is telt, szóval nem tart már sokáig.

Ha gondolod írj rám, velem bármikor beszélhetsz.

17/F

2014. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 corall xxx válasza:
nekem se vannak barataim az osztalyba en is minden oran egyedul ulok es kedves kerdezo ram is ram irhatsz szivesen beszelgetek veled :)
2014. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!