Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok mindig negatív?

Yoshimitcu kérdése:

Miért vagyok mindig negatív?

Figyelt kérdés
Kényszerbeteg vagyok, állandóan negatív gondolatok jutnak eszembe mindenről, amik szorongást keltenek bennem, amiket kényszercselekvésekkel próbálok semlegesíteni. Már jártam pszcihológusnál, de szart se ér, se a gyógyszerek, mert azt nem befolyásolják hogy miről mi jusson eszembe, max ha kiütöm velük magam. Hogyan tudnám azt elérni hogy mindenről pozitív dolgok jussanak eszembe, ne negatívak? Nemtudom mitől lettem ilyen bolond, lehet túl sok pofont kaptam az életben. Félek egyszer ebbe beledöglök.
2014. szept. 16. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Járj könyvtárba, olvass (1980 előtti) könyveket. Pl. egy szép Fekete István könyvet, de annyi érdekes könyv van még! És aki szépeket olvas, annak szép gondolatai vannak utána.


+ Sportolj valamit, az is oldja a szorongást.

2014. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!