Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofréniás lehetek? Félek...

Skizofréniás lehetek? Félek tőle tegnap este óta

Figyelt kérdés

Tegnap amikor feküdtem az ágyban és próbáltam elaludni, már csukva volt a szemem de még nem aludtam, vagy csak gondolatban, vagy hallottam is, nem tudom pontosan, de a nevemre lettem figyelmes hirtelen. Most akkor lehet hangokat hallok? Ma egész nap ettől félek.

És miután ez megtörtént nagyon meg voltam ijedve, 10 percen keresztül reszkettem az ágyban, valami pánikroham féleség lehetett.

Mi volt ez az egézs?


2014. szept. 16. 17:11
 1/5 A kérdező kommentje:

*egész

ma egész nap ezen szorongok

2014. szept. 16. 17:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha az lennél akkor nem aggódnál miatta :)


Nos, van egy olyan állapot, amikor alszol de mégsem alszol :) Ilyenkor már álmodsz, hallasz. Nyugodj meg, csak álom volt.


Üdv: egy személyiségzavaros 23/l

2014. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fontos lenne tudni,hogy hány éves vagy?És ez többször is előfordult már?Mert én egyszer 16 éves koromban láttam egy pókot az ágyamban éjszaka (ami csak hallucináció volt),és utána nagyon megijedtem.Aztán évekig semmi hasonló tünetem nem volt.De később újra kezdődtek ezek az éjjeli látomások,és a vége az lett,hogy mostanra szépen nagybetűvel beírták a kórházi zárójelentésembe,hogy a diagnózisom: paranoid skizofrénia. Szóval csak óvatosan a találgatásokkal,ez nem ilyen egyszerű betegség,sajnos lehetsz még az,de mint leírtam ha ez többször fordul elő akkor kezdj el aggódni.
2014. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is gyakran tapasztalok ilyesmit. Talán kiválasztottak vagyunk mind a ketten és a másvilág próbál velünk kapcsolatba lépni?
2014. szept. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még mindig hasonló problémákkal küzdesz, ajánlom a Szervezett zaklatás, célszemélyek csoportot a Facebookon. Érdemes angolul is utánanézni Gang Stalking néven.
2019. febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!