Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 120-as IQ nem elég ahhoz,...

120-as IQ nem elég ahhoz, hogy megoldást találjak a saját, súlyos szorongásos betegségemre?

Figyelt kérdés

ennyi az Iq-m, mégsem találtam meg még a megoldást az életemet megnyomorító emberfélelemre és szorongásra, mely már a szerveimet károsítja.

21 éves fiú


2014. aug. 4. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert az IQ-nak ehhez semmi köze.
2014. aug. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az IQ nem azt jelenti hogy több vagy mint mások hanem azt hogy több lehetsz.
2014. aug. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó, csak én azt nem értem, hogy miért nem tudok kimászni az immáron 4 éve tartó krízisemből. Egy gyógyszer sem vált be, és én sem tudok megoldást találni, pedig isten bizony ennyi az iq-m, legalábbis a hivatalos weschler teszt szerint.
2014. aug. 4. 00:55
 4/7 hosszúhajú ***** válasza:
100%
20 éve van borderline személyiségzavarom 124 es az IQ-m és diplomám van. Az érzelmeknek mi köze ehhez? Mikor ábrákat kell nézegetni és kiválasztani melyik a helyes, akkor az agyam egészen másik területe van stimulálva. A félelem érzelem, nem egy matekábra. Az érzékenységünk, lelki fogékonyságunk pedig nem észbeli tulajdonság. Sőt, a legtöbb zseni nagy IQ-val még mentálisan néha lökött is kicsit.
2014. aug. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az IQ a tudat működésére vonatkozik, a tudattalan más rendszerben (asszociatív módon) működik, ezért nem tudsz mit kezdeni a problémáddal. Nézd meg:

https://www.youtube.com/watch?v=i0w9H5uaR0c

A sorozatban minden kérdésedre kaphatsz választ.

2014. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

IQ-EQ két külön dolog! 120-as IQ-val ezt tudnod kéne

EQ-d fejleszd, menj el tréningre ahol emberismeretet tanulsz!!

2014. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 134-es Iq se elég, az intelligens emberek általában szorongó típusok, mivel minden részletet végig rágnak, sokmindent átlátnak, amit mások nem.
2014. aug. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!