Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó dolog az, hogy én semmiben...

Jó dolog az, hogy én semmiben nem találok örömet, csak ha egy olyan lány lehetne a párom amilyen tetszik nekem (modell alkatú, csillogó szemű)? Csak még sosem lehetett ilyen párom és már 28éves vagyok.

Figyelt kérdés

Nem akarok olyan válaszokat látni hogy ne akarjak ilyen lányokat!

Mert: Az alapvető vágyakat nem lehet változtatgatni, ha valaki szerint igen, az mondja el részletesen hogy hogyan!


Ne lássak olyat se hogy: az ilyen lányok belsőre rosszak!

Mert vannak akik jók belsőre is.


Aki csupán engem fog köpni, azt primitívnek tartom!


2010. jan. 19. 23:58
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

az ilyen dolgokon nemlehet változtatni h neked kik kellenek.

neked kell változnod, hogy kelljél az ilyen nőknek. mertha eddig nem kellettél nekik, akkor mondhatjuk úgy h veled nemoké vmi. nem felelsz meg az ő elvárásaiknak. tessék változtatni.

2010. jan. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én meg tudlak érteni. Nekem is volt egy olyan időszakom, amikor egy bizonyos férfitípus (kockahasú, izmos) tetszett, minden vágyam az volt, hogy ilyen barátom lehessen. De valahogy egyik pasim sem ilyen volt, mégis halálosan szerettem őket. A mostani barátom sem ilyen, mégis mindenkinél jobban szeretem, augusztusban lesz az esküvőnk, amit nagyon várok.

Amit most érzel, az idealizmus. Fogékony vagy a szépre, de hát melyik férfi nem az? Épp ezért nem kezdtelek fikázni. Egyébként biztos vagyok benne, hogy egy homlokegyenest más típusú lányba fogsz beleszeretni. Lehet, hogy nem lesz modell alkatú, szőke hajú és kék szemű, de Te mégis észreveszel benne valamit, ami vonz...ha pedig szeretnéd kipróbálni a szerelmet egy olyan nővel, aki vágyaid tárgya, adj fel internetes oldalakon hirdetést, hogy ilyen meg olyan típusú lányt keresel, próbáld ki, szerezz tapasztalatot.

Remélem, nem bántottalak meg és sok sikert kívánok:

egy 24 éves lány.

2010. jan. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Amiről beszélsz, azok a vágyak. Voltál már szerelmes a 28 éved alatt? A szerelem nem külső szerint válogat. Majd ha egyszer így érzel, akkor jól fogod érezni magad - akárhogyan is néz ki a nő! Szerintem...

Mindenkinek vannak álomnői, de ritka szerencse, hogy pont egy olyan nőbe bolondul bele!

2010. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Kedves 3. hozzászóló: mégis miből gondolod, hogy a modell alkatú lányok könnyebben kaphatók??? Szerintem csak szeretnéd, ha így lenne..
2010. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
Keres olyan munkád ahol modellek dolgoznak. Stájliszt aszisztense, fotós, karbantartó egy színházba (színész, táncos csajok is klasszak). Az utcákon is rengeteg a szép nő, probálkoz minél több csajnál ha megéled az álmod utána már nem lesz olyan vonzó.
2010. jan. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
0%

Szia én elmondom neked a tuti megoldást. Jó, jó dolgokat írnak, de bizonytalan a siker.

Parancsolj:

[link]

vagy

[link]

olcsóbb:

[link]


Ennyi a titka. Vegyél egy ilyet, irány a pláza öltözz fel divatosan, szoli, fodrász, esetleg egy kis kondi terem.

És húzzás a főiskolás egyetemi bulikba.

Az összes kis 19-22 éves liba 28 éves sportkocsis pasikra vadászik.

Már csak válogatni kell. Kipróbálod melyik milyen, aztán, ha van olyam ameily bejön, még az is elképzelhető, hogy együtt fizetitek ki a kocsi utolsó részleteit.


Ui: tapasztaltból írok, tudom milyen ford fiestával csajozni, és milyen bmw vel...

Hát nem ugyan az a célközönség.

2010. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Miért kell a szép csajokat egyből lequrvázni?
2010. jan. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Lehet cicababákat is keresni... de ha valaki egy hosszútávú, igényes kapcsolatra vágyik, az ne így csajozzon. Mert az a csaj aki egy menő, laza, sportkocsis, gazdagnak tűnő csávóra hajt... hát abból olyan kapcsolat lesz. Olyan érdekkapcsolat, nem igazai. Habár lehet hogy az ilyen emberek egymásra találnak. Sportkocsis-szilikonos cicababával. Végülis, egészségetekre.

De ha igényes, kulturált, művelt csajt akarsz kifogni, akkor ne így csajozz, mert az ilyen lányokat nem vonzod be azzal hogy szolizol, sportkocsid van, és még menőzöl is vele. Mert előbb-utóbb lehullik a lepel, és kiderül milyen a másik, hogy lehet együtt élni vele, mennyire hű hozzád.

"A szépség az, ami megragadja a figyelmed,

a személyiség az, ami rabul ejti a szívedet."

2010. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Uccu neki vesd bele magad az életbe, ne hagyd el magad, légy határozott és legalább annyira legyél jó színész, hogy ha nincs is önbizalmad, hát játszd el, hogy van!

Ne add alább, légy kitartó kersgélj kutass, járj el bulizni, partyzni az ilyen helyek tele vannak olyan lányokkal, akikre te vágysz, ezzel nem azt mondom, hogy rosszak! Én is partyzok, koncertezek és azt figyeltem meg, hogy az utca tele van szebbnél szebb lányokkal, Paris Hilton el is veszne köztük rendesen. Ha elég kitartó vagy teljesül a vágyad.

A vágyakat szerintem sem lehet alapvetően megváltoztatni, csak eltemetni, és újakat teremteni, de az elfojtások károsak, ezt le kell szögeznünk. Ugyanakkor a szerelem irányíthatatlan érzelem, azt irányíthatod, hogy kivel akarsz járni és kivel nem, de ilyenkor nem feltétlenül vagy szerelmes, csak beleéled magad, hogy az vagy. Az is lehet, hogy életed párja kövér lesz, és csúnya ha igazán szerelmes leszel ezek a dolgok nem számítanak.

Én, bár lány vagyok mindig vékony, nagy, sötét szemű, extravagáns fiút képzeltem magam mellé, jártam is egy párral, kielégítő volt kellemes, akkor azt hittem szerelmes vagyok beléjük, de amikor megismertem az első igazi szerelmemet, hát rájöttem, hogy az eddigi érzelmeim semmik nem voltak ehhez képest. És milyen volt a szerelmem? Zömök mackó, szőke, kék szemmel... De gyönyörű volt nekem, és úgy éreztem, hogy Ő volt minden vágyam mindig is, és beteljesültek.

2010. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

[00:51] Neked írtam emailt. Évek óta ezen gondolkozok, de nem jutok semmire.


[00:57] Az se biztos hogy mester vagy, nemcsak az hogy úr.


[01:51] Ennyit én is tudok, hogy valami nem oké, ehhez nem kellett sok ész, azt kéne tudni mi a hiba!


[09:22] Neked írtam emailt.


[17:49] Neked írtam emailt.


[01:04] És mi van modellekkel dolgozok? Attól még járni nem biztos hogy fogok tudni velük, pont azok a legbeképzeltebbek! Utcán se


sikerült az ismerkedés, nincsenek rászorulva az ilyenek erre. És ki mondta hogy ha megélem ez álmom akkor már nem lesz vonzó? Ez valami fizikai törvény?


[09:27] Neked írtam emailt.


[09:34] Te egy szép csaj vagy? Nálam tiszta lappal indul mindenki.


[15:05] Neked írtam emailt.


[17:38] Te túl tág fogalmakat használsz, nem megyek vele semmire, vedd figyelembe hogy évek óta nem jutok semmire hiába próbáltak tanácsot adni. Tudom hogy nem szabad feladni, csak az a baj hogy a kedvem elmegy attól ha mindig ugyan az történik, ha mindig csak szórakozni járok. Mit tehetek ez ellen? Kedvet azt hogy lehet csinálni? Mi van ha valamit megunok? Én beleszeretnék bárkibe ha tudnék, csak nem tudok.


Akiknek írtam email el is olvassák???

2010. jan. 21. 21:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!