Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó dolog az, hogy én semmiben...

Jó dolog az, hogy én semmiben nem találok örömet, csak ha egy olyan lány lehetne a párom amilyen tetszik nekem (modell alkatú, csillogó szemű)? Csak még sosem lehetett ilyen párom és már 28éves vagyok.

Figyelt kérdés

Nem akarok olyan válaszokat látni hogy ne akarjak ilyen lányokat!

Mert: Az alapvető vágyakat nem lehet változtatgatni, ha valaki szerint igen, az mondja el részletesen hogy hogyan!


Ne lássak olyat se hogy: az ilyen lányok belsőre rosszak!

Mert vannak akik jók belsőre is.


Aki csupán engem fog köpni, azt primitívnek tartom!


2010. jan. 19. 23:58
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

[17:38] vagyok.

Egy fogalom akkor lesz tág, ha nem ismered a pontos jelentését. ;)

Ha tényleg ez a vágyad biztos megtalálod az utat, de szerintem az is gond lehet, hogy már nagyon görcsösen ráálltál erre a témára, így meg persze, hogy nem megy évek óta... Ne ez legyen folyton a gondolataid középpontjában, különben persze, hogy nem jön el amit vársz. Álmodj róla, rendben. De nappal ne ezen rágd magad és járj nyitott szemmel!!!

Mivel a gondolataid e körül pörögnek nincs eléggé nyitva a szemed hidd el!

2010. jan. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

[17:38] köszi a válaszaid azért,

Vajon a fogalmaknak vannak e pontos tettekre leképezhető jelentéseik? Ráadásul a ezek mindenki számára mást és mást jelentenek. Pl. valaki már meghatározta e pontosan mit is jelent az hogy önbizalom?

És mit jelent az hogy nyitott szemmel járni? hogy nincs nyitva a szemem?

Amikor még nem álltam rá görcsösen akkor mért nem találtam meg a párom?

Eleve kevés az aki tetszik, még kevesebb az aki nincs kapcsolatban, plusz még ne legyen beképzelt, pénzéhes, ráadásul ritkán vagyok nők társaságában, csak szórakozóhelyen tudok, vagy beiratkozhatok aerobikra. Nagy véletlen kellene hogy találjak ilyen nőt.

2010. jan. 22. 11:07
 33/37 anonim ***** válasza:

9:34-es vagyok:


Nem magamat akartam reklámozni, meg nem is mondtam, hogy szép vagyok, csak nem szeretem ezeket az előítéleteket, hogy aki szőke és vékony pl. az eleve ribanc és a kocsikra hajt. Ha nincs szemüvegem akkor már okos sem lehetek?

Persze ez a költői kérdés nem neked szólt kedves kérdező, hanem azoknak a hozzászólóknak, akik egyből leugatnak, mert igényes vagy.

2010. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

"nem mutathat nem is áshat olyan vermet nektek senki

amibõl egy csettintéssel kinn ne tudnátok teremni

nem mutathat nem nem is áshat olyan vermet nektek senki de senki de senki

amibõl egy csettintéssel kinn ne tudnátok… teremni.

fogta és elindult megkeresni magát

azt az egyet akitõl egyáltalán remélhette hogy megtudhatja a válaszát

a kérdésére amit mindenki másképpen ugyan de mégis folyton keres

nincsen két egyforma ahogyan te sem lehetsz kettõ a kérdés is egyszerû

mint õ maga nem?

vajon mikor lehet boldog végre és ha nem lehet azt is hadd tudja meg

benne senki nem mer hinni mindenki pont õrá kíváncsi ne félj hogyha

találkozna vele egybõl tudná mit kérdezzen tõle holtbiztos én mondom

benne is ott ficánkol az õ saját kis kérdése

és aki a vérébõl egyszerû az a kérdést és a választ és mindent amit kaphat

pontosan ugyanennyire egyszerûnek gondol az ilyen ha gondol egyet


megtölti a hitét hittel és beismeri hogy egy pillanatra sem

volt még kinyitva a szeme ezért aztán igazából ezidáig élni sem tudott

az amit életnek hitt az volt amit álmodott

és amire halványan emlékezett az volt az élete és nevetve mesélte


ha kínozta az álma most meg azt látja hogy körülötte csukott szemek

nevelnek csukott szemûeket és akit ébreszteni próbált attól jót nem remélhetett

megnyugvást is csak nagyritkán nemhogy köszönetet

mert melegágyból felébredni senkinek nem fûllhet a foga idõ elõtt

ilyenkor aki beleszól az is jobban teszi ha legfeljebb csendben terelgeti

úgy hogy az a másik észre se vegye: végig õ volt az aki a kérdéseit

a szájába tette és kimondatta vele

mert nagyobb dolog annál hogy odadobod magad csak egyvalami lehet:

úgy csinálni végig hogy soha ne tudja meg soha ne tudja meg az akiért teszed

nem mutathat nem is áshat olyan vermet nektek senki amiből egy csettintéssel ki ne tudnátok teremni

nem mutathat nem nem is áshat olyan vermet nektek senki de senki de senki amiből egy csettintéssel kinn ne tudnátok.... teremni"

/Hiperkarma/


Kiemeltem, hogy mire gondolok, de érdemes az egész szöveget elolvasni, amúgy tiszta szívből ajánlom az összes számot, ha hallgatni nem is olvasni, nekem felnyitotta a szemem, de hát ízlések és pofonok.

2010. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

00:51 és 15:05 vagyok, elolvastam az e-maileket.


Elgondolkoztál már azon hogy miért pont modell alkatú, csillogú szemű lányok kellenek? Hogy miért pont ez az ideálod? A reklámok, a filmek, a plakátok hatása... vagy van valami olyan dolog, amit még gyerekkorodból hoztál...vagy őszintén csak egy ilyen adottságú lánnyal tudnád elképzelni az életed? Mert lehet hogy most modell alkatú, de mi lesz 10 év múlva 2 gyerek után... ha feljön rá egy kis felesleg... akkor ki fogod dobni, mert már nem úgy néz ki... kiszeretsz belőle? Ezeket nem azért írom hogy vádaskodjak, hanem csak hogy te jobban megismerd magad. Már én is feltettem ezeket a kérdéseket magamnak, persze srácokra vonatkoztatva. Nem azt mondom hogy adj le a vágyaidból, egy percig se... valósítsd meg őket, csak tudd te magad, hogy tényleg ezekre vágysz-e, ettől leszel-e boldog.

Önbizalom, bízni magadban, tudni hogy ki vagy, és azt jó szívvel megmutatni másoknak, magabiztosság...

"A valódi magabiztosságot sok-sok próbálkozás, hibázás és a hibák kijavítása, nagy türelem, sok szenvedés és a mélypontok utáni újbóli magunkra találás érleli meg. A hosszan tartó igyekezet gyülmölcse." /Guzmán/

Vagy hogy járj nyitott szemmel... ebben igazat adok annak aki ezt írta. És szerintem ez nem feltétlenül csak arra vonatkozik hogy nézz körbe a világban, hanem hogy saját magaddal szemben is legyél nyitottabb. Megint csak egy idézet jut erről eszembe:)

"Ha egy ajtó bezárul, egy másik kinyílik. A baj csak az, hogy olyan sokáig nézegetjük a zárt ajtókat, hogy közben nem vesszük észre, azt amelyik nyitva van." /Bell/

2010. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

[16:06] Köszönöm az idézetet. Újat nem mond, vagy csak nem értem.



[12:17] Sokat gondolkoztam, gondolkozok, tudok is, kellett is, mivel olyan a végzettségem.

Arra jutottam, hogy nincs szerencsém, mert hibát nem találtam magamban.

Hogy miért a modell alkatú, csillogó szemű lányok kellenek? Ez genetika is, meg ilyenbe lettem szerelemes, ilyenekről álmodozok.

Már írtam, hogy jártam olyannal aki nem volt álmaim nője és nem voltam vele boldog, pedig más baj nem volt.

Az álmaimat nem tudom megváltoztatni, szerelem nélkül hogy maradjak? Tőlem lehetnék szerelmes akárkibe, de ez nem így megy, hogy én akarom. Nem tudok jobbat, hogy mitől lennék boldog.

Azt nem tudhatom, hogy milyen lesz 10év múlva, de ha valaki szerelmes lesz, akkor sem ezen gondolkodik. Ha megvalósítja az álmaim, és boldoggá tesz évekig, akkor én vele maradok, ha megesküdtem rá, akkor is ha csúnya lesz.

Még mindig homályos dolog nekem az önbizalom, nem tudom van e hiba az én önbizalmamban. Azt tudom, hogy még sosem bántam meg semmit amit csináltam, sosem szokott bűntudatom lenni, és nem félek találkozni a lányokkal akik tetszenek.


Az idézetekre meg mindig lehet ellenpéldát mondani!

Vannak akiknek nem kell szenvedniük ahhoz hogy magabiztosak legyenek!

Továbbra is homályos az hogy nyitott szemmel járjak, nem tudom mit jelent ez az én tetteimre vonatkoztatva, és hogy hibáznék e ebben.

2010. jan. 23. 19:14
 37/37 anonim válasza:

Figyelj egyáltalán nem bántani akarlak vagy ilyesmi de nem lehet hogy kicsit sok az egod? csak miután végig olvastam a válaszaid és a " nem bennem van a hiba" lényegű mondatokat azután vontam le a következetést...

szóval ami viszont már nem rád vonatkozik csak az általános véleményem:

említetted hogy nem voltál még szerelmes, de akkor honnan tudod hogy ilyen lányba fogsz beleszeretni? mindenki hallott már olyan emberről aki megrögzötten mondjuk csak a szőkéket szerette és álmai nője mégis barna hajú volt, nem a külső számít, persze most lehurrogsz meg minden... okés persze nem fogsz odamenni egy bűn ronda csajhoz de ha minden tökéletes: vicces,okos.. ( nem tudom mi az ideál nálad belsőleg) és nem egy top modell akkor biztos vagyok benne hogy szeretni fogod még így is

emellett nem kell neked semmit változnod nem kell el fojtani a vágyakat vagy ilyesmi mertha tényleg szeretsz valakit akkor úgy fogadod el ahogy van és fordítva

szóval nem kell bmw és nem minden 19-22 éves kiscsaj vadászik gazdag pasikra

sok szerencsét! ne változz! keress! ne zárj ki rögtön lehetőségeket csak csupán külső miatt!

2013. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!