Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó dolog az, hogy én semmiben...

Jó dolog az, hogy én semmiben nem találok örömet, csak ha egy olyan lány lehetne a párom amilyen tetszik nekem (modell alkatú, csillogó szemű)? Csak még sosem lehetett ilyen párom és már 28éves vagyok.

Figyelt kérdés

Nem akarok olyan válaszokat látni hogy ne akarjak ilyen lányokat!

Mert: Az alapvető vágyakat nem lehet változtatgatni, ha valaki szerint igen, az mondja el részletesen hogy hogyan!


Ne lássak olyat se hogy: az ilyen lányok belsőre rosszak!

Mert vannak akik jók belsőre is.


Aki csupán engem fog köpni, azt primitívnek tartom!


2010. jan. 19. 23:58
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
56%
ha 28 éves korodig nem bírtál egy ilyen összeszedni, akkor mi a fenét vársz?!?!
2010. jan. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nálam rondább, szegényebb, meg nemtudomabb, az meg bejön a modell alkatú lányoknak.

Ne bohóckodjunk, kérem tisztelettel!

2010. jan. 20. 00:27
 13/37 A kérdező kommentje:
Az ilyen nagytudású válaszolókkal úgy elbeszélgetnék a tudásaikról!
2010. jan. 20. 00:28
 14/37 anonim ***** válasza:
56%
Na rajta beszélgessünk!:D
2010. jan. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Tisztelt Visszakérdezők! Nektek válaszolhatok az email címeteken is?
2010. jan. 20. 00:30
 16/37 anonim ***** válasza:
Milyen baratnoid voltak eddig?Johet emailben is.
2010. jan. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Egyetlen említésre méltó barátnőm volt, akibe nem voltam szerelmes, de ő szeretett, házasodni is akart, 1évig jártunk, azóta nem jövök össze olyannal akin látom hogy nem leszek szerelmes.


Mester Úr, magával élőben találkoznék, és mondd meg mi a hiba velem!

2010. jan. 20. 00:34
 18/37 A kérdező kommentje:
Évek óta senki se tudta még megmondani mit csinálok rosszul.
2010. jan. 20. 00:45
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Na jó... tényleg nem kaptál eddig egy értelmes választ sem, vagy keveset. Azt nem ígérem hogy a válaszomtól be fogsz csajozni, de kiindulópontnak talán jó lesz.

Megértelek, tényleg akkor van értelme együtt lenni egy nővel/férfival, ha az olyan aki külsőleg, belsőleg tetszik. Ne is add le ezt a vágyadat. Te is akarhatsz ilyen csajokat, sőt vannak rendes, jófej csajok is akik modellek, tehát nem a csajban van a hiba és nem is a te "álmodban".

Viszont érdemes azt megnézni hogy ezeknek a csajoknak mi kell, vagy hogy nekem mi kell (20 vagyok, csaj, ha nem is modell, de sportolok mióta az eszemet tudom). Tehát mindenképp kell hogy valami különleges legyen benned amiért a csajok odavannak: legyen magas a státuszod, hogy a csaj biztonságban érezhesse magát; nézzél ki ***va jó, sportosan, hogy a csaj szeressen veled megjelenni a társasága előtt; legyél nagyon jófej, lehengerlő stílusú, romantikus, okos... bármi, amitől egy ilyen csaj elolvad. De nincsenek sztereotípiák, minden csajnak más és más srác jön be, és rád is vár valahol egy ilyen csaj, vagy te rá.

Amin változtatnod kéne az a hozzáállásod. Ha megismerkedsz egy ilyen csajjal, és érzi rajtad hogy rajongsz érte, le se fog szarni, mert akkor érdekes egy srác ha nem adja oda magát egyből( és csajban is így van sztem). Tehát onnantól kezdve hogy te azt sugárzod egy ilyen csaj felé hogy boldog vagy nélküle is, és hogy magabiztos vagy, hogy jó veled lenni, mert az a csaj aki veled beszél az kap valami pluszt, valami értékeset, akkor dögleni fognak utánad a csajok. Mert ez kell nekik. Nem egy olyan valaki aki csak velük boldog, hanem aki alapból kiegyensúlyozott, és egy élmény vele lenni.

Tehát szerintem most gondold végig hogy TE milyen ember vagy, hogy ezt tudod-e nyújtani a csajoknak. Ha van min változtatnod, tedd meg, az emberi agy csodás tulajdonsága hogy könnyen tanul, és tud változtatni. És amint megérzik rajtad a csajok, hogy hú... ez egy férfi, egy igaz férfi, akkor nincs visszaút!:)

2010. jan. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
38%
A Mester "Úr" nem tudja, mégis miből jutottál arra a következtetésre, hogy férfi vagyok :D
2010. jan. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!