Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretném, ha szeretnének....

Szeretném, ha szeretnének. Miért nem érdeklek senkit?

Figyelt kérdés

Egész életemben elnyomottnak éreztem magam. Az olyan fajta embernek, aki segít neked utána pedig elfelejted. Én mindig mindenkivel kedves voltam, mert szeretek az embereken segíteni. És ezt sokan nagyon kihasználták.

5-8 osztályban csúfoltak, mert okos voltam, de attól még elvárták, hogy lemásolhassák a házim. Ugyanebben az időben azért is csúfoltak mert később kezdtek nőni a melleim, smég nagyon kicsik voltak. Azt mondták a hátam mögött, hogy csúnya vagyok, én pedig véletlenül meghallottam.


Eddig egy fiúnak tetszettem csak. A többi mind a legjobb barátnőmet kedvelte. Mindig őt választották helyettem, mert nagyon szép.

Aztán a tél elején szembesültem azzal, hogy eléggé meghíztam. Emiatt is kaptam megjegyzéseket. Egy év alatt 15 kg szaladt fel. A tavaszom sikertelen fogyókurákkal telt el. Nyár elejére már szinte minden fogyókurás étellel tisztában voltam. Az egészséges táplálkozás megszállottja lettem. Nem voltam hajlandó egészségtelen dolgokat enni, így volt, hog alig ettem egy nap. Ez időnkénti falás rohamokhoz vezetett. Végülis két hónap alatt 12 kg ment le. Augusztusban anyukám megijedt, és evésre kényszerített, mivel gyakran szédültem. Immel, ámmal ettem csak. Ha úgy éreztem sokat ettem másnap levesnél és müzlinél többet nem voltam hajlandó enni. Napi öt liter vízet ittam, hogy kimossa a táplálékot a hasamból. Ha nem ettem akkor vékonynak éreztem magam. Ha volt valami a hasamban akkor kövérnek.

Most egy hete jó az étvágyam. Mindent kivánok. És betegesen félek, hogy meghízok. De nagyon sok idő után először eszek jóízűen.

De nagyon nem akarok meghízni, mert így kapok bókokat fiúktól, végre.

Csak olyan jól esik, hogy végre egy kicsit észrevesznek úgy mint lány.

De biztos meghízok, mert még székrekedésem is van, amin semmi sem segít.

És egy dologra vágyom. Hogy valaki engem is észrevegyen, engem is szeressen. Megmutassa, hogy bennem is van különlegesség. A környezetemben én vagyok az egyedüli lány, akot egy fiú sem vesz észre. Minden barátnőm csínos vagy széparcú. Én egyik sem vagyok.

Miért pont én?


2014. szept. 28. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetbe, de rájöttem, hogy ahogy állok magamhoz, úgy állnak hozzám a körülöttem lévő emberek is!

Legyen önbizalmad, szard le, hogy mások mit gondolnak rólad, ha te tetszel magadnak,hidd el más is észre fog venni! :)

2014. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De nem tudom szeretni magam.. Sokszor azt kívánom bárcsak más lennék.

De azért köszönöm a tanácsodat.

2014. szept. 28. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!