Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig bírom ki magányosan?

Meddig bírom ki magányosan?

Figyelt kérdés

25 éves fiú vagyok!

Soha nem volt egy barátom sem és jelenleg sincs!

Iskolában magántanuló voltam nem voltak soha osztálytársaim sőt mi több a tanár házhoz jött! Életem 80%-át a lakásomban töltöttem el!

Kezdem érezni a súlyát hogy valakivel jó lenne együtt lennem, és arra vagyok kíváncsi hogy meddig bírom ki, úgy hogy ne legyen semmi szellemi sérülésem!

Például bele hülyülök a magányba.



2014. okt. 1. 19:24
 1/8 anonim válasza:
Kezdetnek kezdj el online chatelni. Ismerkedj meg új emberekkel, beszélgess. Járj el többet otthonról. Menj el kávézókba, esetleg szórakozóhelyekre, ahol sok ember van és tudsz ismerkedni.
2014. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés!
2014. okt. 1. 20:54
 3/8 anonim válasza:
Jelenleg mivel foglalkozol? Jó, hogy belátod valami hiányzik az életedből. Az ember társas lény ez egy alapvető emberi szükséglet. Soha nem késő elkezdeni! Soha! Az mindenképpen pozitív, hogy változtatni akarsz. Minél több embert ismersz meg annál gazdagabb leszel! Ez tényleg így van! Az elmúlt életedet mivel töltötted? Azt értem, hogy magántanuló voltál, de valamivel biztosan foglalkoztál a tanulás mellett egyébbel is. Mi az ami érdekel? Van valami olyan amire egész életedben vágytál? A társas kapcsolatok mellett...
2014. okt. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 3 év után kezdtem megkattanni az egyedülléttől.
2014. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én lassan 6 éve vagyok "magányos", még birom. Szerintemnez egyénfüggő. Ha változtatni szeretnél akkor tedd azt csak rajtad áll...
2014. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ann1922 nevű felhasználónak:


Jelenleg mivel foglalkozol?

Munkanélküli és női szakmák gyakorlása

Az elmúlt életedet mivel töltötted?

Számítógépes filmeket néztem de már unom!

Tanultam számítástechnikát önként átlag felhasználó fölött állok!

Mi az ami érdekel?

Lényegében semmi!

Van valami olyan amire egész életedben vágytál?

Semmi!

2014. okt. 3. 00:56
 7/8 anonim válasza:

Nem hiszek neked! Nem! Csak nem akarod bevallani! Elég volt, ne hazudj magadnak! Olyan rövid az élet! Miért kell elhitetned magaddal, hogy boldogtalanságra vagy ítélve? Miért? Csak, mert idáig féltél, még nem kell egész életedet így leélned! Fogalmad sincs mennyi jóból maradsz ki! Ha mindig a félelem irányít, soha sem tudod meg milyen nagyszerű ember vagy vagy lehetsz! Valószínűleg még te sem tudod, milyen képességeid vannak! Én biztos vagyok benne, hogy nagyon értékes ember vagy! Nem ismerlek, de tudom! Próbáld megismerni magad! Légy bátor nézz szembe a múltaddal és tanulj belőle!

Kérlek próbáld meg! Ne add fel ilyen könnyen!

2014. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem hazudok! Elég jól megvagyok így egyedül de érzem hogy szellemileg kezdek leépülni! Ezért tettem fel a kérdést hogy tudjam mennyi időm maradt mielött diliházba kerülök! Ott legutobb elég jól éreztem magam!
2014. okt. 4. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!