Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Többszörös személységzavarról...

Többszörös személységzavarról valaki írna tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok válaszát várnám, akik tapasztalják ezt az egész betegséget. Milyen érzés? Mi történik általában? A tüneteit ismerem, de úgy érzem, hogy sokkal közelibb, ha személyes tapasztalatokat írtok. Bocsánat emiatt a csodálatos magyar leírás miatt. A válaszokat előre is köszönöm!
2014. okt. 4. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy létezik, és ha létezik is, nagyon-nagyon ritka. Nem hinném, hogy itt tapasztalatot találsz. Volt egy ismerősöm, akinek elvileg ilyenje volt, de kiderült, hogy csak szimulál.
2014. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, ez a blog valaki(k) személyes tapasztalata. Engem annyira megfogott, hogy egy éjszaka alatt végigolvastam az egészet. Vannak benne valahol linkek angol blogokhoz, hogy ő kikét olvasta, de azt már neked kell megtalálnod, mert mondom, egyben mentem végig az egészen és fogalmam sincs, hol vannak. :)

2014. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért olyan nagyon komolyan ne vegyétek ezt a blogot. Halkan szólok.
2014. okt. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyjából átolvastam. A legegyszerűbben szólva: ilyen nincs, csak sci-fikben. Orvosilag nem alátámasztott maga a betegség sem, a blogban pedig olyan dolgok vannak leírva, amik egyszerűen nem férnek össze alapvető, ismert és egyértelmű emberi folyamatokkal. Ilyen akkor sincs, ha maga a betegség létező.

A bloggerina maximum pszichotikus állapotban lehet.

2014. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez annyit jelent, hogy jelenleg még, a többi orvostudományi ágazathoz képest, olyan elmaradott és fejletlen még ez a terület, hogy nem nagyon vannak megfelelő "diagnózisok", és amikor nagyon nem tudják valakivel mi is van, mert több személyiségzavar vezető tüneteit is hordozza, vagy egyáltalán nem tudják mi van de muszáj valami diagnózist adniuk, akkor adják ezt.


Tök gyakori amúgy és csak annyit jelent igazából, hogy fejletlen ez a terület.

2014. nov. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!