Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Régebben...

Mit csináljak? Régebben elkezdtem magam karcolni körzővel egyik barátnőm miatt. Aztán később már feszültség levezetés képpen pengével vágsostam magam egy két helyen.

Figyelt kérdés
És mostmár olyan megszokotnak tünik ha csinálok egy két vágást pengével. Ez nagy baj? Mert a barátom szerint ha ezt tovább folytatom nem lesz jó vége. Ez igaz? Mert szerintem nem nagy dolog

2014. okt. 20. 18:36
 1/5 anonim válasza:
15%
Ejts minél nagyobb vágásokat és csapold le a véred és add el liter számra, igy lesz sok sok pengére pénzed
2014. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. okt. 20. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első hülyeséget írt, ne is foglalkozz vele! A vért nem lehet eladni, a penge meg nem drága és úgyis ritkán kell cserélni! Bolond vagy első!
2014. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
99% hogy tönkrebassza az életed és nem tudsz majd kijönni belőle. Most állj le, amíg lehet. Tudom miről beszélek, higyj nekem.
2014. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez csak egy tünete valaminek


és nem a barátnőd miatt tetted, hanem saját magad miatt, nem kell bűnbakot találni

2014. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!