Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen élet ez? Tud ez változn...

Milyen élet ez? Tud ez változni? (Meg fogok bolondulni. )

Figyelt kérdés
Mondhatom kivűlről nézve jó módú családban élek, de ahogy élek ez kikészít, egyszerűen amilyen lelki állapotban vagyok a barátkozás nehéz (úgy kell elképzelni engem mint egy gépfüggőt, nem tudok nagyon beszélgetni, itt nem tűnök annak mert amikor írok nem szorongok.). Itthon vagyok én, édesanyám, és a testvérem (akivel nem tudok beszélgetni, mert sajnos sérült) van egy másik testvérem is az kint dolgozik külföldön ( ö meg túl idős hozzám) és édesapám is szintén kint van vele. Olyan egyedül érzem magam mit tudnék kezdeni? Már sok rossz gondolat is megfordult bennem, kezdek depressziós lenni, ez a sok negatívum kezd eluralkodni felettem, és egy érzelmi roncs leszek. Továbbá úgy érzem a mentális funkcióim cserben hagynak.
2014. okt. 25. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz kilépni a komfortzónádból, a megszokásból, de ez tipikusan az az eset, mikor MUSZÁJ rászánnod magad, hogy változtass, mert másképp nem várhatsz javulást. Én azt javaslom menj el bulizni. Fokozatosan belerázódnál így az ismerkedésbe, önbizalomra is szükséged lenne. Nem lehetetlen változtatni, csak elhatározás kérdése.
2014. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem írod sehol, hogy mennyi idős vagy.. Egy önismereti könyv sokkal többet segíthet, mint azt az emberek sokasága elsőre gondolná. Ilyen témákban keresgélj szerintem, és menj sokat sétálni..a mai világban nehéz ilyesmiket elfogadni a másiktól, hogy olvass, és sétálj, de próbáld meg,hátha jobb lesz..sok sikert és jobbulást kívánok!
2014. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Az írásod alapján fiatalnak tűnsz és még suliba járhatsz. Ott a megoldás kulcsa! :) Potenciális barátok tömkelege! Kezdj el beszélgetni az osztálytársaiddal, később csináljatok közös programokat és máris elindult az életed és nem leszel annyira egyedül!

Légy pozitív, kérlek! :)

2014. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!