Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha kikészültem idegileg és...

Ha kikészültem idegileg és pszichiátriára visznek akkor ott mit fognak velem csinálni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 23:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Remélem nem kerül rá sor hogy vigyenek, inkább saját lábadon menjél be. Bizony én is készültem már ki sokszor idegileg, nincs abban semmi szégyen.
2010. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Leszedálnak és olyan leszel mint egy zombi. ez azért kell, hogy az idegrendszered regenarálódjon. ha jobban vagy (pár nap múlva) rendelnek hozzád egy pszichoterapeutát szerintem, akivel majd beszélgettek.
2010. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
mi az a leszedálás?
2010. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az engem is érdekelne mi az a szedálás? Mert szertintem én is ossszefogok omlani....
2010. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
szedálás = gyógyszerekkel vagy más egyéb terápiákkal lenyugtatják, altatják.
2010. jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A pszcichiátriát nem úgy kell elképzelni, mint egy őrültekházát, emberek! :)


Rendes kórházi ágyak vannak, mint bármelyik másik osztályon (Kivétel ezalól a zárt osztály, de oda csak nagyon indokolt esetben lehet kerülni!) :)


Szóval nem kell félni.. Ha valaki kikészült, arra általában gyógyszert írnak fel, és otthon kell szedni. Ha picit súlyosabb, akkor befekhetsz "pihenni"... Gyógyszereket fognak adni, és kijárhatsz, ugyanúgy, mint más betegek más osztályokról.. szóval ne rémitgessétek egymást itt, a szedálás és a zombi dolog az inkább a zárt osztályon történik.

2010. jan. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
1x is kivizsgálnak. Megállapítanak vlmien diagnózist, ha annyira durva a dolog gyógyszereket kapsz rá, amiket figyelnek, hogy milyen mennyiségben hogy hatnak. Melette rendelnek hozzád egy psihologust. Aztán különböző neurologiai meg kortörténeti dolgokat kivizsgálnak, majd vagy haza engednek gyógyszerekkel, vagy ritkább esetben anélkül, vagy maradsz még bennt. Folyamatos psihologiai kezelést kapsz, amíg egészségesnek nem találnak. kb ennyi
2010. jan. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
a 00:04esnek! Mikor én oda bekerültem(neurologiai panaszokkal...egybe van a psihiátriával), majdnem elsírtam magam és könyörögtem apámnak, hogy ne haggyon ott. Olyan emberek közé tettek, akiket mindig is próbálni kerültem! A hét utolsó felében mondjuk, már jött egy-két normálisabb, beképzelt csaj, akik a közös foglalkozáson elkülték a psihologusokat meg egymás... szóval számomra őrültek háza volt, főleg, hogy amióta haza jöttem 1-2 hónapja, még mindig le vagyok épülve, attól az egy héttől. De amúgy nem para. (és h1n1-es tilalom van még, legalábbis nálunk, szóval se ki se be!)
2010. jan. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
00:04-es vagyok. Nem tudom, te hol voltál, én pszichiátrián voltam gyakornok fél évig (Nyírő Gyula Budapest). Én ilyeneket, amiket te írsz, csakis a zárt osztályon tapasztaltam. A nyílt osztály olyan, mint egy belgyógyászat, semmitől se különb...
2010. jan. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én Pécsen. 2 agresszív neveleőintézetes csajjal kerültem össze, akik meg akarták ölni egymást a hét közepén... az egyikük el is szökött.
2010. jan. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!