Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha kikészültem idegileg és...

Ha kikészültem idegileg és pszichiátriára visznek akkor ott mit fognak velem csinálni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 23:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A Nyírőben én is eltöltöttem egy hónapot. Kultúrált volt, semmi elriasztó dolgot nem tapasztaltam, és a többi beteggel sem volt semmi problémám.
2010. jan. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
én a kútvölgyi pszichiátrián voltam 2x 10 napot dec 7 óta,de maga a felüdülés volt!nyílt osztályon,szuper körülmények között,olyan volt mint 1 első osztályú szanatórium,vagy hotel.mindenki rendes.és az egész olyan volt mint 1 nyaralás.én is kivoltam idegileg,kapok is elég sok gyógyszert,de kezdem megszokni őket,és jobb mint volt.hetente visszajárok kontrollra,és mindíg örömmel megyek oda!
2010. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
hát igen, nálam az a helyzet hogy nagyon félek bemenni, mert kb úgy képzelem el mint egy őrültekházát:S:$
2010. jan. 26. 17:36
 14/18 anonim ***** válasza:
nyugi akkor ezek szerint cs pécsen ilyen kritikus az állapot! mondjuk a társaság az változó, de a higiénia és a kaja szerintem állandó esetben rossz(:
2010. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
29%
Begyogyszereznek eloszor is,utana ,,tehetsegtelen" pszichologusok,pszichiaterek foglalkoznak ,,veled". Elismert pszichologus segitseget kene kerni,csak az draga
2010. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Anyukám depressziós lett a válás után és bekerült az OPNI-ba, nem a zárt osztályon volt, hanem a sima részen, mégis olyan volt mint egy élőhalott (a hangulatjavító gyógyszernek van pár mellékhatása-ez az egyik-)...
2010. febr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%
En mikor bekerultem szolnok megyeben egy korhazba a nyilt osztalyra, akkor volt mellettem egy oreg neni, akit lekotoztek, naponta csak egyszer mosdattak meg (de mindannyiunk szeme lattara), szegeny neni mindig sirdogalt szegyeneben... :-( Es ha valamit mondani akart, vagy a noverhivot nyomogatta mer' wcznie kellett volna vagy jajjgatott, akkor a fenekebe dugott elektrodaba aramot vezettek es 20 mp-ig kiegyenesedve merevgorcsbe randult, utana az apoloknak 20 percig nyugta volt, mert csak utana kezdett visszaterni az ereje. En 4 napig birtam, utana sajat felelossegre (ezt ala kellett irni egy papiron) hazamentem. Soha tobbet!!!
2010. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
64%
CCHR.hu-figyeljetek én borzaszto dolgokat olvastam itt,arrol nem is beszélve h engem majdnem megölt ezeknek a rohadt hoheroknak a kezelési modszere,xanaxxal,meg peritollal,ritalinnal,ott egy oldal,ami ilyen visszaélésekkel foglalkozik,ha érdekel,én hozzájuk fordultam,szinte minden pert megnyernek,azt nem tudjak garantálni hogy elfelejted ha veled történik valami ilyen,de tul sok van már belole,tul sok ahoz hogy gyogyitasnak lehessen nevezni azt amit tudomány nevében hulyeségek mögé bujnak,tul sok h szo nélkul hagyja egy jo erzésu ember
2010. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!