Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek keressek fel egy...

Szerintetek keressek fel egy pszichológust?

Figyelt kérdés
Volt egy baràtom, nagyon szerettem, de nem voltunk együtt sokàig. Kb 1 hònapja külön vagyunk. Nem igazán tudom elfogadni, hogy nem lehet az enyém. Sajnos egy helyen dolgozunk, ezért nem igazán tudom őt kerülni. Mikor meglàtom őt remegek és volt már, hogy majdnem el is ájultam. Otthon sokat sírok végette es azota elég szétszort is vagyok. Vélemény ??
2014. nov. 2. 16:50
 1/3 anonim válasza:

Szerintem menj el egy pszichologushoz. Sokkal jobban leszel, ha elmondod ami a szivedet nyomja. Nekem is sokat segitett.


Vagy megbeszelsz a sraccal egy talalkat es megbeszelitek a dolgot.

2014. nov. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A sràccal nem tudok már beszèlni, nem beszèl velem.
2014. nov. 2. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:
A pszichológus klassz dolog, szerintem örülni fogsz, hogy valaki végre megérti a dolgot, és nem akarja megmondani a tutit. Bátran, tényleg. :)
2014. nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!