Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki nem tud egyedül boldogulni...

Aki nem tud egyedül boldogulni, szembeszállni az élet nehézségeivel, az bekattan. Igaz?

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
én ebben a helyzetben vagyok, szenvedek de még nem vagyok bolond
2014. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, hogy érted a kérdésed? :) Szívesen meghallgatnálak kicsit részletesebben is.


Nem szabad így hozzáállni a dolgokhoz, próbálkozni kell, mindannyian szembe vagyunk állítva különböző nehézségekkel az életünk során és nem biztos, hogy ezeket egytől egyig le tudjuk küzdeni, azonban ez nem vezet rögtön "bekattanáshoz". Légy pozitív, kérlek! :)

2014. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még én sem kattantam be, pedig az én életem se rózsás...
2014. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem törvényszerű, hogy az az ember, aki nem boldogul az életben egyedül, az meg is kattan.

Ilyenkor szokás segítséget kérni

2014. nov. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha nincs segítség?Pont ez a baj már kisgyerek korom óta.
2014. nov. 5. 15:09
 6/8 A kérdező kommentje:
#2:Én semmilyen nehézséget nem tudok már pár éve leküzdeni megromlott egészségi állapotom miatt.Értem ezalatt a mentális és fizikai részét egyaránt.
2014. nov. 5. 15:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem írtál semmi konkrétumot, így gőzünk nincs mit nem bírsz megoldani.
2014. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos vannak nehézségek amiket leküzdesz nap, mint nap, csak természetesnek veszed és fel sem tűnik. :D

Mivel van problémád? Mi nem tudunk segíteni esetleg valahogy?

2014. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!