Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem kezdek megbolondulni...

Úgy érzem kezdek megbolondulni, szerintetek?

Figyelt kérdés

Egész életemben nehéz dolgokon mentem keresztül, de sosem éreztem, hogy bolond lennék, de mostanában egyre jobban el fog egy érzés amikor olyasmit csinálok, hogy kezdek megbolondulni.


Sokszor mintha rángási rohamom lenne, persze nem ilyen komolyan csak például ülök és el kezd járni a lábam nagyon gyorsan és nem tudok le állni vele.

Vagy éppen fura dolgokat teszek, olyanokat amiket nehéz abba hagynom...pl: ütögetem a falat, nem erősen csak finoman, de aktívan... vagy dölöngélek ülve, előre és hátra...és fura dolgok járnak a fejemben.

Olyan is volt, hogy a hajamat téptem....és ezek a dolgok közben nem vagyok magamnál, mármint teljesen gondtalan vagyok...nem érzékelek semmit...majd el telik egy kis idő, mire észbe kapok, hogy mit is csinálok.

Vagy magamban beszélek, vagy akár csak halkan énekelgetek.

Könnyen leszek ideges, pedig régen egyátalán nem voltam ideges, semmi sem tudott idegessé tenni...

Ha ideges vagyok, ordítok azzal aki éppen ott van velem, hogy hagyjon már békén, menjen innen, nem tudok semmit csinálni így, egyedül kell lennem...


szóval ilyen fura dolgok, lépésenként egyre többször és egyre erősebben jönnek elő.


Vannak még más dolgok is, de szerintem ennyi épp elég, sőt már nekem maga az érzés, amikor egy ilyen helyzetben észbe kapok és hallom a gondolatomat a fejemben, hallom ahogy azt mondom "úristen, meg bolondultam".


Szerintetek?


2014. nov. 12. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen vagyok...sajnos.

Szétszort , zavarodott.

Hozzd rendbe magad körül a dolgokat.

Ami nem könnyű , próbáld meg és szedd össze magad! :)

2014. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2014. nov. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!