Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miskolcon tudtok ingyenes...

Miskolcon tudtok ingyenes terapeutát, vagy pszichologikust vagy bármi más olyan szak embert aki lelkileg segít nekem?

Figyelt kérdés
Helyre rázódni nagyon ki vagyok lelkileg már nem tudom mi értelme az egész életemnek mindenki olyan anyagias úgy érzem pénz nélkül egy nulla vagyok és nem látok már értelmet semmiben sem ehhez kell a segítség.

2014. nov. 15. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyenesen ne várj előrelépéseket.
2014. nov. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ingyenes is lehet jó.


Kérdező: A kórházakban szoktak dolgozni pszichológusok TB alapon. Nem tudom mehetsz-e hozzájuk egyenesen, mert engem pszichiáter "ítélt" pszichoterápiára, de esetleg arra fele érdemes nézelődni, kérdezősködni. Egyébként vannak csoportterápiák is, amik szintén segíthetnek. Szerintem abból is lehet találni ingyeneset, én legalábbis már voltam önsegítő csoportban teljesen függetlenül a kórházi ambuláns rendeléstől. De tudom, hogy a kórházban is vannak ilyen csoportok, szintén ingyen. Ha nem kórházbelit akarsz, akkor érdemes ilyen non profit segítő szervezeteknél nézelődni, esetleg ők szervezhetnek ilyesmit.

2014. nov. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2014. nov. 16. 11:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Pl. Király Gabriella pszichológus (MÁV Kórház) tapasztalatom szerint rendes.

Illetve egyházaknak is vannak lelki segítő szolgálatai, ún. diakónia.

[link]

Érdemes mindkettőt megpróbálni.

2014. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!