Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez? Van rá valami...

Mi lehet ez? Van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés
Csak néha néha fordul elő, de olykor (mint épp tegnap) mint derült égből villám csapás beüt és nem tudok rá magyarázatot. Ránéztem egy képre facebook-on, amin egy kolleginám szerepel, majd hirtelen jött egy üzenet egy másik fényképről, amin a volt osztálytársaim szerepelnek és hirtelen átsuhant rajtam egy pánikbetegség szerű valami, elkezdtem szédülni, hányingerem volt, öngyilkos gondolataim támadtak, de valami hihetetlen intenzitással. 24 vagyok és úgy gondolom egy csomó dolog kimaradt az életemből és ezek már soha nem jönnek vissza. Efelett tudok uralkodni, hiszen ha racionálisan nézem akkor tudom, hogy nem csak én tehetek róla, de aztán hirtelen azt gondolom, hogy mindenki ünnepel szórakozik csak én gubbasztok otthon és ilyenkor tényleg kiver a víz. És mindig ugyanazon forgatókönyv alapján, olyan mint egy rémálom csak a valóságban. Éppen dolgoztam tegnap csak felmentem egy kis szusszanásra és mintha egy világ omlott volna össze bennem. Ilyenkor ugrik be, hogy már gyerekkoromban is voltak ilyen periódusok és túléltem, de nem bírom tovább, mert mi van ha egyszer megteszem és akkor nincs vissza út?

2014. nov. 16. 22:27
 1/1 anonim válasza:

Hát, akkor csinálj valami olyat, amit megakartál csinálni, de nem tetted meg :D

Ezek jelzések. Nem azért csinálja az agyad, hogy szivasson. Az szerencsés eset, hogy tudod mi váltja ki.

Az idegrendszered kb. azt üzeni, hogy vagy csinálj valami élvezeteset vagy legyél öngyilkos, de valami kéne már.

Szerintem ne legyél öngyilkos, előbb csinálj egy két olyan dolgot, ami örömmel tölt el.

2014. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!