Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Padtársnom mindkét keze tele...

Padtársnom mindkét keze tele van vágásokkal? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Gimi 1. osztályába járok,a padtársnom pedig nagyon jófej kedves és segítokész lány nagyon szeretem ot,barátnok is vagyunk.

De ha néha nem figyel és felcsuszik a polója ujja látom hogy az egész alkarját vágások borítják fehér kidudorodó hegek szempontjából.

Ilyenkor elgondolkodom hoyg hogy lehet hogy valaki ennyire kedves és kozben vagdossa magát?Miért?

Jár pszichológushoz,egyszer véletlenul elmondta.

De akkor is,lehet ennyire más egy ember kívul mint belul?


2014. nov. 30. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ennyire más. De én ezt nem érzem annyira másnak. Több oka is lehetett rá és a legtöbb nálam nem cáfolja a kedves segítőkész lány dolgot. Én velem két okból esett meg hasonló: Mert képtelen voltam dühös lenni másokra és ez önmagam ellen fordult, mert valahol muszáj kijönnie. A másik esetben meg annyira fájt lelkileg az élet, hogy muszáj volt egy intenzív fizikai fájdalom ahhoz, hogy össze tudjam szedni magam. De rólam is azt mondják, hogy kedves segítőkész lány. És soha senkinek nem akarnék ártani igazán.
2014. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barátkozzál vele, legyél hozzá nagyon kedves. Sokat számít neki a barátságod. Egyszer majd elmondja neked, mi a baja...
2014. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fehér kidudorodó hegek ÉVEK alatt lesznek fehérek, azt tudod, ugye?
2014. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. Nem,sajnos ezt nem tudtam. Remélem hogy már nem csinálja,mivel nem látok rajta friss vágásokat. Csak meg akartam érteni miért teszi.
2014. dec. 2. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!