Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van értelme folytatni?

Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Barátnőm elhagyott, autóm tönkrement, eladósodtam, munkahelyem megszünt, csóró vagyok, főiskolát véglegesen otthagytam, visszaszoktam a "tudatmodositokra" de már azok sem tesznek boldoggá, már nincs kedvem soha semmihez csak aludni, mert állandóan a "démonjaim" (problémáim, eddig elcseszett dolgok az életembe) járnak a fejembe és csak akkor szabadulok tőlük ha alszok. Nincsenek céljaim, terveim, vágyaim, vagyis amik vannak elérhetetlennek és megvalósithatatlannak tűnnek. Nem tudok örülni semminek, nem tesz boldoggá semmi ami régen igen, egy új ruha, telefon. Nem megy az emberekkel való kommunikáció, ismerkedés, nem járok társaságba mert nincs is hova, meg kisebb bulikba, néha néha egy nagyobbra elmegyek ami érdekel. Nem érzem jól magam a bőrömben, meghíztam, bár elötte sem voltam wgy adonisz. Nem érzem jól magam a mostani lakhelyemen sem meg amilyen helyzetbe belevagyok kényszeritve hogy éljek és ez is túl régóta van igy és felemésztett. Nincsen sok ismerősöm sem, 2 emberrel tarok kapcsolatot kb. soha nem voltam az emberek kedvence, szinte alig alig volt olyan hogy keresett volna valaki hogy mi van velem eddigi életem során. A lányok kedvence sem voltam alig pár kapcsolatom volt azok is végleg tönkrementek. Van akinek annyira kerek az élet és adja magát... de sajnos nekem nem igy ment soha. Mindenér küzdeni kellett a legalapabb dolgokért ami másnak természetes. Csak telnek a napok céltalanul ebben az állapotban és mostanába sokat gondolok rá hogy ha eddig nem változott semmi ezután sem fog és jobb lenne abbahagyni és már nem ijeszt meg a dolog, elfogadom a gondolatot hogy nekem jobb lesz így.. folyamatosan az jár a fejemben hogy öregszek és mennyi dolgot kihagytam az életemből eddig, és mennyi mindent elcsesztem és már nem lehet helyrehozni és már mennyi mindent nem tudok átélni fiatalon. annyiszor megpróbáltam már változtatni meg helyrehozni de mindig amikor nagy nehézségek árán kicsit jobb lett utánna minden elbaszódott mégjobban. Van akinek annyira kerek az élet és adja magát... de sajnos nekem nem. Mindenér küzdeni kellett a legalapabb dolgokért ami másnak természetes.

2014. dec. 3. 17:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és mellé miután tönkrement a frissen vásárolt autóm még jött egy bugyuta rendörségi ügy amiböl kifolyolag oktalanul bevittek, meghurcoltak, megvádoltak, nyilvántartásba vettek mint egy bűnözőt, mikor sosem voltam büntetve vagy előállitva. Ez sem esett jol.
2014. dec. 3. 17:36
 2/7 A kérdező kommentje:
27F
2014. dec. 3. 17:43
 3/7 A kérdező kommentje:
szval ha valamikor olvassa ezt valaki... láthatja hogy még ittis leszar mindenki... szval sztem ezt vehetem egy nemnek.
2014. dec. 4. 09:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak mindenkit ennyire gondolkodóba ejtettél.


Elolvasni is eltart egy ideig, amennyit leírtál...

2014. dec. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk állj be az Idegenlégióba.

Ott majd helyreráznak, és értelmet adnak az életnek. Fizikailag meg lesz épp elég problémád, hogy az lekössön.

2014. dec. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tessék, talán célszerű lesz ezt végigolvasni.

A KOMMENTEKET IS


[link]

2014. dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

MINDIG van értelme folytatni!!! Ha úgy érzed, hogy kilátástalan a helyzeted, talán az Ifjúsági Lelki Elsősegély segíthet, merre indulj tovább. A 137-00 ingyenes hívószámon eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom és T-mobile számról (fülkéből is).


Próbálj értelmet találni ebben a küzdelemben, kapaszkodni, amibe lehet, és leállni a tudatmódosítókkal. Menni fog!

2014. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!