Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túl lehet élni valahogy,...

Túl lehet élni valahogy, alternatív módon, zombivá gyógyszerezés nélkül, egy nagyon mély lelki válságot?

Figyelt kérdés
Iszonyú nehéz mindennapjaim vannak. Hajtok, küzdök, de egyszerűen nem jön össze semmi. A családom szétesett 20 éves koromban, elveszítettünk mindent, azóta egyik napról a másikra élünk. Sokat szenvedtünk, és ez olyan mélyen belém égett, hogy már kínoz. 32 éves vagyok, dolgozom, albérletet fizetek, teszem amit kell, nem szoktam rinyálni. De ez a 13 év még önmagában is sok, főleg úgy, hogy alig ért egy-két apró sikerélmény. A munkámban jó vagyok, de az emberekkel egyre kevésbé jövök ki. Mindig is, kicsit különc voltam. Beilleszkedtem a látszat miatt, tudom mit vár tőlem a társadalom, de én problémás vagyok, mert gondolkodom. Túl sokat is. Érzelmi ember vagyok, és ez manapság nem jó. Egyszerűen megrekedtem, egyedül vagyok, és egyre csak pusztítom magam, mert nem látom értelmét ennek az egésznek, és egyre sötétebben látok mindent. Már azon veszem észre magam, hogy a halál gondolata is foglalkoztat néha, és emiatt utálom magam, és rettegek magamtól. Próbáltam orvosi segítséget kérni régebben, de csak szét akartak gyógyszerezni, zombit csinálni belőlem... Láttam ilyet. Egy régi ismerősöm kihasználva az ürességét, így akasztotta fel magát. Nem akarok gyógyszert. Nálam ez nem válna be. Nincs pénzem drága pszichiáterre. Volt valaki, vagy van valaki hasonló helyzetben? Ki lehet valamilyen alternatív módon jönni ebből?

2014. dec. 6. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Járj társaságba,bulizni,ne kuksolj otthon egyedül.Ha egyedül vagy csak agyalsz.Én néha leiszom magam a haverokkal,bulizunk egy jót,aztán egy hónapig jól vagyok.
2014. dec. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kikapcsolódás kell neked! Erős vagy ezt látni a leírásodból is, valószínű most túlhajszoltad magad és azért vagy borúlátó.

A múlttal nem foglalkozunk, nem visz előrébb! Ezt tartsd be és hajrá!

2014. dec. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és sikerélélmény ... Biztos, hogy ért, az apró is az, próbáld észrevenni. Sikerélmény az is, hogy nem vagy beteg, tudsz dolgozni, fent tudod tartani magad .....
2014. dec. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom miről beszélsz! De van kiút! Kapcsolódj valamilyen közösséghez! Keress fel egy lelkészt vagy pszichológust. (tudok ajánlani olyat aki nem kér pénzt)

Azok az emberek akik érzelmi beállítottságúak a legértékesebbek!!!! Így Te is az vagy!!!!

Sok van mögötted ahogy olvasom. Ezeket mind át kellene beszélned valakivel aki objektívan lát rá a dolgokra!

Sok erőt és jobbulást kívánok :)

2015. jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Olvasva az esetedet,mintha magamat lattam volna....egyeterzek veled,nekem meg azzal is van szerencsem es hajt,hogy ne adjam fel a felesegem es a gyerekem,van egy csaladom de ami mindig velem es bennem van az a hit es Isten.Ne add fel van kiut mindig,arra is buszke lehetsz,hogy az elet megviselt,tobszor probalt kette torni de te meg mindig talpon vagy !
2015. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!