Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokszor úgy érzem, hogy...

Sokszor úgy érzem, hogy megőrülök. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Körülbelül 10 éve lettem depressziós. Belekényszerültem egy olyan együttélésbe, ami a mai napig tart és nem tudok rajta változtatni, mert még rosszabbra fordulna az életem (nem anyagi értelemben), továbbá 3 magzatomat veszítettem el az évek folyamán. Hol jobban, hol kevésbé, de valamilyen szinten mindig rámtelepszik. Voltam már pszichiáternél (1 évig szedtem gyógyszert), pszichológusnál, de nem tudok kikeveredni belőle. Nem tudok örülni semminek, pedig végre van egy egészséges kisfiam és egy odaadó férjem. Amióta a kisfiam megszületett, minden napomat egy olyan házban töltöm, amit az utolsó sarkáig gyűlölök. Addig legalább felkeltem hajnalban, elmentem dolgozni és délután jöttem meg. De most? Amíg elmegyünk valahova, jobban érzem magamat, de azután újra nagyon sajnálom magamat. Nem tudok még visszamenni dolgozni több okból sem, mire óvodába kerül a kisfiam, az még másfél év. Az ő nevelése sem egyszerű, mert egy igen erős akaratú kis örökmozgó fióka. A baráti kapcsolataim jórészt megszakadtak, csak egy maradt, de ővele sem járunk túl gyakran össze. Ingerült, vagy mélabús vagyok mindig, a férjemet gyakran bántom szavakkal érdemtelenül. Nem tudom ő is meddig bírja ezt, a fiam is jobb anyát érdemelne. Szedek magnéziumot, iszok citromfű teát és többfélét is kipróbáltam már. Hogyan tudnám végre elfogadni a helyzetet és megpróbálni boldognak lenni? Segítsetek kérlek, hogy mit tehetnék még?
2014. dec. 8. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Amíg nem kezelnek normálisan, nem lesz jobb.

Egy évig szedni a gyógyszert-az nagyon rövid idő.

El kell menned szakemberhez, ha kell, a sokadikhoz,és ne add fel!!!

15 éve kezelnek, és dolgozom, jól vagyok!

Tehát tudom, mit beszélek.

2014. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!