Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hétfő óta nem szedem a paroxat...

Hétfő óta nem szedem a paroxatot,1 hétig előtte fél tablettákat szedtem. Most viszont 3 napja nagyon szédülök, rossz a közérzetem is és alig várom, hogy aludni tudjak otthon. Babát szeretnék ezért kell róla leszoknom. Normális ez a közérzet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 08:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
én pl. gyógyszerész-asszisztens vagyok.
2010. febr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon jól megtanultad, hogy a pánikbetegség és az elmebetegség nem egy és ugyanaz!!!!Gratulálok!
2010. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem én vitáztam veled, ha megnéznéd a százalékokat, látnád.
2010. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Elnézésedet kérem!!!!
2010. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Semmi gond.
2010. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A legelső válaszoló voltam a neve Neuroptim!
2010. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ez a közérzet normális, el fog múlni. Én hirtelen hagytam abba egy antidepresszánst amit pánikbetegségre is adnak és utána egy ideig olyan labilis, ideges stb voltam mint még soha. Többet gyógyszert nem szedek, csak tünetet kezel de nem megoldás.
2010. febr. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Figyelj a paroxat egy ssri típusú antidepresszáns, mely a szerotoninrendszerre hat, mely agyunk egyik legalapvetőbb és legbonyolultabb hírvivő rendszere. Én is szedtem paroxatot, és mikor hirtelen abbahagytam semmi nem volt, majd 3 hét(!) múlva olyan erős megvonási tünetek jelentkeztek, hogy majdnem kórházba kerültem. De ha még aktuális, akkor itt egy kis segítség:


* 2o napig: egyik nap 2o mg, másik nap 15

* 2o napi mindennap 15 mg

* 2o napig: egyik nap 15 mg, másik nap 1o mg

* 2o napig:mindennap 1o mg

* 2o napig: egyik nap 1o mg, másik nap 5 mg

* 2o napig mindennap 5 mg

* 2o napig: egyik nap 5 mg másik nap semmi.

* Leállítani az adagolást"

Persze értelemszerűen, ha eddig csak tízeket szedtél akkor ott kezd a leszokást... Csak okosan!

2010. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Bocsi hogy most,ilyen soká írok,de most találtam rá a kérdésedre. A barátnőm most kezdte el szedni a Paroxat-ot, és azért ezt írta fel neki a doki,mert ő is babát szeretne majd hamarosan és a doki azt mondta hogy ezt lehet szedni a terhesség alatt is. Neked mit mondtak, és hogy vagy azóta, sikerült leszokni róla?
2010. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!