Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szédüléses rosszullét, alvás...

Szédüléses rosszullét, alvás után elmúlik. Mi a bajom?

Figyelt kérdés
Volt már hasonló kérdés, azt is én tettem fel, de nem érkezett sok válasz, de engem még mindig érdekelne. Szóval 15-16 éve vannak szédüléses rosszulléteim, azt mondták, hogy pánik betegség, de egy olyan pánikosat sem ismerek, akinek hasonló tünetei lennének, most felmerült egy epilepszia fajta is, de ez sem egyértelmű... A lényeg, hogy meg akarok szabadulni attól, amit szinte mindennap érzek. Rosszulléteim olyanok, hogy valamikor a fejemben szédülök, akkor egy pontot kell figyelnem, valamikor a testemben, hogy összefogok esni és nem tudom uralni a testemet. Erősen kell kapaszkodnom, és utána a fejemet nem tudom fel emelni, mert még jobban szédülök, hányni is szoktam. Ha alszom, csökkennek a rosszullétek és a fejem fel tudom emelni.... Van más is, aki így élné meg a "pánikbetegséget" ha ez az? Akkor elhinném, hogy tényleg az és nem vagyok vele egyedül, akinek így kell "szenvednie"

2015. jan. 6. 18:23
 1/7 anonim válasza:

háziorvost kérdezd meg.

van valamilyen betegséged?

vitaminhiány?

kábitószert szedtél?

2015. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, soha nem drogoztam. Semmilyen vitamin hiányom sincsen, háziorvos sem tudja, pszichiáterhez is jártam, amikor még ezt a rosszullétett "pánikbetegségre" fogta...
2015. jan. 7. 12:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azért megpróbálkoznék másik pszichiáterrel is. Ami tüneteket leírtál, nem áll össze a pánikbetegség. Ugyanis nekem valóban az volt, és a második pszichiáter találta meg a jó gyógyszert. Pedig csak a nyugtatómat változtatta meg...Elsőnél Zoloft+ xanax, másodiknál Zoloft +rivotril.
2015. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Amennyiben a tünetek az elmúlt 3-4 napban felerősödtek,úgy nincs okod az aggodalomra!

A Hold hatása miatt vagyunk ebben a helyzetben!

A fél ország most ezzel szenved.

Ha minden jól megy,már túl vagyunk a nehezén és napról napra egyre gyengül a hatása.

Kitartás addig is!

Ja.. és nem kell izgulnod!

Nem vagy ezekkel a tünetekkel egyedül! :)

2015. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is szedtem zoloftot meg rivotrillt is és semmit nem használtak. A másik válaszolónak: Nem hiszem, hogy a Hold lenne az oka, mert mint írtam 15-16 éve vannak ilyen rosszulléteim, 5 v 6 éves voltam, mikor kezdődtek és szinte minden naposak a mai napig ....
2015. jan. 8. 12:08
 6/7 anonim válasza:
Nekem 6 éves korom óta van az hogy minden reggel hányok. 9 éve minden nap ez van. de most már szédülök is. ha fekszem akkor is forog minden.... az èn orvosom azt mondta azért van mert még fejlődik a szervezetemm.... ennyivel elintézte.
2015. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bigicsa! Gratulálunk ismét az orvostudománynak.
2015. jan. 15. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!