Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » HA akartál már öngyilkos...

HA akartál már öngyilkos lenni miért?! Próbálkoztál is? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 20:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Igen egyetlen egyszer, de iszonyú nyomós oka volt. De nem tettem meg, mert az élet élni akar!
2010. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

én még nem akartam de egy osztály társam igen

3 éve volt akkor 13 évesek voltunk a sítáborban

egész este sírt és a csapba akarta megfullasztani magát

mi húztuk ki...

2010. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
mi lett a vege? hat gondolom aki valaszol az nem halt meg
2010. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Rettenetes és kilátástalan helyzetben voltam. Gyógyszerrel, és abból hogy itt most írok, kiderül hogy nem sikerült.
2010. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

igen azt tudom..

amúgy arra gondoltam hogy kórház súlyosabb maradandó hegek?

pszichológus?

2010. febr. 5. 21:56
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

Igen, megvolt a szándék

Kerestem a youtube- on egy számot Vincent van Gogh emlékére, kb 25 percet bőgtem rá. Vincent is úgy halt meg, hogy öngyilkos lett

Aztán kerestem a netten öngyilkossági tippekre és egy oldalra bukkantam ahol bárki hozzászólhatott a témához

Amikor szembesültem azzal, hogy hány kamasz éli túl ugyanezt a folytó, gyilkos vágyat, amikor éreztem a szavaikon át a fájdalmat, az elszántságot, az élet semmibevételét, akkor értettem meg igazán, hogy valami nem jó

Az élet olyan, mint egy vergödő hajó az óceán hullámai között. Sokszor úgy érzed sosem érsz már a célhoz, sosem látsz majd szárazföldet újra, minek is folytassad ? Pedig hogyha a hajód elsüllyed akkor nem kéri a te engedélyed. Ha úgy van megirva, hogy életed véget ér akkor úgysem változtathatsz rajta. Akkor miért ne várnál még egy kicsit, hogy lecsituljon a vihar és szárazföldet érjél ?


Hidd el, megértelek. Én nem szólok be neked, mert tudom hogy nem erre van ilyenkor szükséged. De értsd meg, hogy az ilyen " öngyilkosság előtti " depresszió olyan, mint egy részegség ami kimossa az agyadat, már nem itélkezhetsz józanul. Aztán csakúgy mint a részegség, ez a te mostani érzésed is el fog múlni, csak ki kell birjad. Vigyázz, mert amikor az ember részeg borzalmas dolgokat követhet el. S aztán hiába bánjuk tetteinket mikor már túl késő. Nem mondom, hogy uralkodj magadon, sem hogy szedd össze magad


Csak arra kérlek, hogy adj 24 órát magadnak és utánna dönts. Menj és feküdj le, ki fogsz józanodni MEGIGÉREM !!!!


Ez volt az amit én csináltam és gondoltam amikor öngyilkos akartam lenni. Ha megfogadod a tanácsom te sem fogod elvesziteni a fejed egy hülyeség miatt

2010. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Szétvágtam a kezem gilette pengével mikor depressziós voltam,de nem sikerült megölnöm magam.15/F
2010. febr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
30%
én már voltam öngyilkos, kétszer.
2010. febr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10%

hát, én a nyakamra egy fém hurkot kötöttem, a kezeimet a füleimre ragasztottam, és leugrottam a hokedliről... úgy nézett ki az egész mintha leszakítottam volna a fejemet..

jah, és meghaltam :P


egyébként az öngyilkosság előtt még vannak lépések... én egyszer majdnem világgá mentem... aztán a határon olyan fura érzésem támadt... és hazamentem :) utána már minden rendben volt, mindenki kedvesebb is volt velem :) tehát... mielőtt az öngyilkosságra gondol akárki is, jobbat nem tudok, szal menjen világgá, közben hallgassa a Deftonestól a be quiet and drive-ot, és biztosan jobban fog elsülni a dolog mintha meg akarnád ölni magad... én csak azt mondom hogy meilőtt a végső lépésre szánod el magad, próbálj ki mindent hogy megváltoztasd azt a helyzetet ami elől menekülsz :)

2010. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%

"én már voltam öngyilkos, kétszer."


-.-

mi van unatkozol?



egyébként már megfordult a fejemben hogy kinyírom magad

de inkább élem az életem ebben a szar világban

2010. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!