Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek el lehet végezni...

Szerintetek el lehet végezni egy evyetemet viszkbylag súlyos depresszióval? Érdemes ilyen állapotban belevágni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 07:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Huh, de elírtam a kérdést, bocsánat. Mobilról küldtem és siettem.
2015. jan. 9. 07:59
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Fogalmam sincs mit jelent egy ilyen betegség, de te érzed hogy milyen a hangulatod, az állapotod, neked kell tudnod hogy bele fér e egy egyetem vagy sem. Attól függ milyen szintű helyre mennél, gondolom ez is számít, mert ha nagyon stresszelős vagy akkor nehezebb is lenne gondolom ilyen betegség mellett. Szimplán a depresszió is megakadályoz mindenben, szóval nem tudom. Szerintem próbáld meg, ha meg nagyon nem megy, akkor ott hagyod ez az első félévben kiderülne.
2015. jan. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szedd rendbe magad mielőtt nekilátsz egy egyetemnek. Ha ilyen állapotban kezded és idővel feladod, a kudarc egy újabb negatív spirálba húz majd le és még szarabbul leszel. Saját tapasztalat.
2015. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendbe kell tenned magad a felvételi előtt. Az egyetem nehéz még depresszió nélkül is.
2015. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Juliusz48 ***** válasza:
Az én ismeretségi körömben a súlyos depresszióba szenvedőnek még az utcára kimenni is probléma. Ha már felvettek akkor jó irányban haladsz a gyógyulással, és a sikerélmény sokat segíthet. Azomban tudnod kell, hogy az egyetem elvégzéséhez nem az ész vezet, bár kell hozzá, hanel a fenék keménysége, mert sokat kell ülni miatta. Azt akarom ezzel mondani, hogy akitartás a lényeg, bár a sikerélmény a vizsgákon neked dolgozik.
2015. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A helyedben még nem jelentkeznék, vagy passziváltatnám magam egy félévig. Azalatt otthon jól kigyógyulnék egy szakember segítségével, és utána vágnék neki az egyetemnek. Kivéve, ha nagyon sürgős, hogy időben elvégezd.
2015. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Inkább sportolj, járj sokat a szabadba, és száműzd az étrendedből a bolti vackokat. Aztán egy év múlva bátran nekivághatsz.
2015. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 jegecske ***** válasza:

Nem irod hány éves vsgy. Mi a fenétől lenne depressziód? Ha rossz kedvű vagy, vagy nem érzel motiváciot az még nem depresszió. Amennyiben mégis kezelés alatt állsz, az nem depresszió, de nem irom hogy mi .

Nem hiszek a depresszióban, ez ma egy divatos "betegség"

kapd össze magad és tanulj valamit, mindegy mit, csak meg lehessen élni belőle

2015. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kekcsi ***** válasza:
Életveszélyes, de nem akarok ötleteket adni.
2015. jan. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki igazán depressziós, az nem tudja összeszedni magát segítség nélkül.
2015. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!