Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik vagdossák/vágták magukat...

Akik vagdossák/vágták magukat azok mivel csinákták?

Figyelt kérdés
Pengével vagy mivel ? Nem akarom megvágni magam csak érdekel

2015. jan. 10. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom beretva pengével.
2015. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
38%
Szivaccsal...
2015. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Én tűvel karcolgattam, még 13 évesen, sajnos jó mélyre..

sokkal jobban jártam volna pengével, annak kisebb lenne most a nyoma.. Így utólag nem ajánlom senkinek!

2015. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%

Bármivel, ami a kezem ügyébe került, pl. egy rozsdás ollóval. Már hat éve bámulom a nyomát. A késesek is erősen látszottak egy darabig, mert mélyre vágtam. Tiszta lila volt a bőröm, meg fel volt duzzadva, szét is nyílt rendesen. Aztán sniccerrel (Schnitzer? sose tudtam, hogy kell leírni magyarul) is, aminek túl vastag a pengéje, szóval az is megmaradt, fehéren. Tűvel már gyerekkoromban szurkáltam magam, általában azzal szórakoztam, hogy ilyen szövésszerűen átfúrtam a bőrömön. A körzővel meg mintákat karcoltam bele. Sima pengés is előfordult, de azok szinte nyomtalanul el is múltak, később inkább kisebb "kozmetikai beavatkozásokra" használtam. Illetve előfordult, hogy patikai injekciós tűvel levettem magamtól vért, és azzal próbáltam festeni...


De ennek már vége.

2015. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sima borotvapengével. Olyan mélyet, hogy sokszor varrni kellett.
2015. jan. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de idióták vagytok! Titeket még magatok elől se lehetne elzárni, az agyatokat kéne kivágni és kicserélni....
2015. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
nahát, más meg cigizik meg iszik, kinek fáj hogy mit ezt csináltuk? ezzel legalább nem nyomorítottuk más életét. Szerintem egy buszmegállóban a cigifüstöt másra fújó ember sokkal gázabb
2015. jan. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15%
Nem nyomorítotok meg másokat? Eltudom képzelni, milyen "boldogak" lehetnek a hozzátartozóitok mikor szembesülnek azzal, hagy a gyermekük vagdossa magát és aztán aggódhatnak, hogy mikor fogja kinyírni magát ha épp úgy kattan be az agya. Jah ez nem károsítja ám a környezeted... Az idegrendszer is az ember szervezetéhez tartozik, nem csak a tüdő.
2015. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
ennek köze se volt ahhoz hogy kinyírjuk magunkat, csak mindenki ezt hiszi :D biztos mindenki egyből az emokra gondol, pedig ez teljesen más.. egyébként meg bár lehet hogy a durvább eseteket nem, de a nem túl gázosakat egy hosszú ujjú felsővel simán el lehet takarni, nálam például fel se tűnt senkinek.. :)
2015. jan. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
ja és mielőtt ezzel jönnétek hogy nem kaptam elég figyelmet... hát ettől többet nem is nagyon kaphattam volna, szóval nem arról szólt hogy anyum leszart
2015. jan. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!