Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan törjem el a kezem?...

Hogyan törjem el a kezem? Vágjam a karom a vascsőhöz? Mondjatok valami jó megoldást.

Figyelt kérdés
2015. jan. 12. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Én ököllel beleütöttem a falba. Kisujjamnál tört el a kézközépcsontom.

De minek akarod eltörni? Nem egy nagy élmény 1 hónapig gipszben lenni.

2015. jan. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Ne tedd. Menő a gipsz, meg jó lógni tesiről és a suliból, de ami eltört az sokszor nem lesz olyan, mint a régi. Gondolok itt arra, hogy a forradás sok-sok évig látszódhat, lehet, hogy érzékeny lesz a frontra. Gyerekkoromban én is el akartam törni valamimet. :) De örülök, hogy jó erősek a csontjaim és nem sikerült.

20+

(A kötözést meg a lógást máshogy is el lehet érni.)

2015. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Inkább ne tedd! Egy éve volt eltörve a csuklóm, még mindig fáj néha. Ami a legrosszabb, a másik kezem is fáj, mivel kímélem a töröttet, ezért megerőltetem a másikat.
2015. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Miért akarod? Én crossozom, szóval már tört el párszor kezem, lábam.. Nagyon rossz, eszméletlen fájdalom. Ne gondold azt, hogy tok jó ha el van törve, csak fáj egy kicsit aztán gipszbe van, nem kell suliba menni, jaj de jó!!... Nagyon rossz, ne törd el!!!
2015. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Ne tedd, lehet komplikált törés, ráadásul egy törött kéz időváltozásra is sokszor sajog, nem beszélve arról, hogy nagyon fáj.
2015. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
pár méter magasból ugorj le fejjel lefel, magad elé emelve az egyik kezedet.
2015. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 szamo77db ***** válasza:
74%
Ne tégy ilyet! Mindkét kézfejem volt már eltörve, a jobb oldali nem jól forrt össze, mert elmozdult benne a csont. Igyekeztek helyretenni a traumatológián, meggyötörték úgy, hogy azt hittem, berosálok! A kisujjam ferde és mindkét kezem elgyengült. Ma is hoztam fel 2 palack kólát és 1 ásványvizet, összesen 7 kiló és fáj a kezem, karom. Szóval, hidd el, nem éri meg!
2015. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%
Könnyebb ha a nyakadat töröd ki az hatásosabb!
2015. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
90%

A falba ütés tényleg használ! Egyszer én is így törtem el véletlenül, azóta a kisujjam eláll a többi ujjamtól...nem túl szép. De ha neked ez kell, hajrá! ;)

Ja, és ugyanúgy írtam dogákat a suliba, a másik kezemmel, illetve ha nagydoga volt szóba feleltem és még esélyem se volt arra, hogy esetleg puskázzak.

2016. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%

ne tedd !! Ne tedd !!

NEKEM MÉG NEM TŐRT EL MERT BIZTOS

FÁJ AMUGY UGORJ KI A 2 EMELETRŐL

HÁTHA ELTÖRIK :D

2016. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!