Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Zárkozott vagyok! Mi lehet a...

Zárkozott vagyok! Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen tudok beszélni magamrol. Nem tudom kimondani az érzéseimet, kimutatni meg már végképp nem. A párommal is nehezen tudunk beszélgetni...mindigg atol félek hogy kinevetnek nem merem elmondani a véleményem. Kiskoromban is mindig az volt a baj suliban is társaságban is hogy csak vagyok, de sose szolok semmit sem. Nagyon kellemetlen. Segítsetek légyszi! Valami ötlet?
2010. febr. 6. 22:26
1 2
 11/12 anonim válasza:
Sajna én is ilyen vagyok, nem tudok kinyílni. Ennek nálam az önbizalomhiány az oka, szerintem nálad is. De egy pár üveg sör mindig segít ;D Tudom, nem ez a legjobb megoldás, még nem találtam jobbat helyette.
2010. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

Már elfogadtam :D Bár mintha mostanában már nyitottabb lettem volna, de még mindig nem az igazi.

Ez velünk született adottság,amin ha nem tudsz változtatni,akkor sajnos ilyen is maradsz.Meg vannak a hátrányai is nagyrész,de előnyei is.

El kell fogadnunk magunkat:S

Önbizalom hiány is állhat a dologban. Vagy a gyerekkorban szerzett rossz tapasztalatok miatt.

Pl én gyerekkoromba sok szidást kaptam, ilyenkor a gondolataimba mondtam el mindent, és senkinek se mondtam el azokat. szerintem ezért is lettem ilyen hallgatag.:)

2010. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!