Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyibe kerül egy kezelés...

Mennyibe kerül egy kezelés egy átlag pszichológusnál?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
8-10.000 ft / alkalom egy átlag pszichológusnál, tehát aki nem drága.
2015. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint egy ülés? Az enyémnél 6000 és nagyon jó, kevés nála jobb szakembert ismerek. De amúgy inkább 8 ezres kategóriák vannak, tudom... és nem is feltétlenül a legjobbak...
2015. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi srácok. Akkor asszem inkább marad az öngyilkosság.
2015. jan. 21. 04:48
 4/6 anonim ***** válasza:
tb alapon is jár pszichológus, az ingyen van.
2015. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam én is másfél éve... hogy nekem nincs rá pénzem, marad az öngyilkosság. Azt terveztem, hogy beszedek egy marék altatót és kihívom a mentőket, hátha bevisznek és kapok segítséget.

Aztán rájöttem, hogy ebből ez a lényeg: hogy segítséget akarok kérni! És ehhez nem feltétlenül a marék gyógyszer beszedése a legcélravezetőbb út!

Sajnos a beszűkült tudatállapotban az ember nehezen kér segítséget, tudom. Pedig kell... muszáj! Én akkor beszéltem egy barátommal az érzéseimről, és felajánlotta, hogy kölcsönad annyit, amiből bele tudok vágni a terápiába. Mert anyagilag éppen nullán, sőt, mínuszban voltam! Így indultam el felfelé....

Néhány hónap alatt a terápia rendbehozott annyira, hogy képessé váltam gondoskodni magamról anyagilag, és a kölcsönt is meg tudtam adni. De ha megszorulnék, akkor már tudok kérni. A terapom is sokszor "hitelezett" nekem, mikor épp nem volt miből fizetnem.


Mindezt csak azért írom le, mert tényleg ismerem azt az érzést, amikor azt hiszem, nincs semmi lehetőségem érdemi segítséget kapni... aztán kiderül, hogy van, csak én nem látom, mert éppen olyan állapotban vagyok, ami megakadályoz abban, hogy lássam a fától az erdőt...

2015. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kittisjimin ***** válasza:
hogy vagy, kérdező?:(
2022. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!